şükela:  tümü | bugün
23 entry daha
  • aslolan sevmesidir, geri kalanlar detaydır, ama unutmamak gerekir ki parçayı bütün yapabilecek olanlar da o detaylardır.

detayların özeti budur,genişletilmişinin linki de pek bir aşağıdadır;

- sevgilisine “yapayım mı, alayım mı, ister misin?” gibi sorular sormasın.
    - duygusal olsun veya olmasın, herhangi bir filmi izlerken kadın ağlıyorsa; anlamasa da anlamamazlıktan gelmesin lütfen.
    - her normal kadının her zaman vermek istediği 3-4 kilo fazlası vardır.
    - istenildiği kadar modern olunsun; kadın, klasik centilmenlik hareketlerinden hep hoşlanır.
    - alışveriş süresinde oflayıp puflamasın, lütfen.
    - arada bir sürpriz yapıp karşısına çıksın.
    - erkekler ağlamaz, en saçma yargı.
    - şu ıssız adam triplerinden kurtulsun artık bir zahmet.
    - ilgi ve merakını soru cümleleriyle dile getirmesin.
    - her gün maç izlenmez, ps veya türlü bilgisayar oyunları oynanmaz.
    - sebzeyi sevsin, abartmadan spor yapsın(üçgen vücut-basık omuzlar hiç hoş değil).
    - dans edebilme potansiyeline sahip olsun.
    - bir gün bile olsa “kokunu özledim, sadece sana sarılıp kokunu içime çekerken uykuya dalmak istedim. ben artık bir tek senin kokunu hissedebilirsem rahat uyuyorum” desin.
    - o bedeni kalmayan elbiseyi bir yerlerden bulup alsın,umulmadık bir anda hediye etsin.
    - sevgili bireyinin,kadının çok daha hassas olduğunu asla ve asla unutmasın.
    - kestirip atmasın, her sözüne takılmasın, kısa verilen cevaplar çıkabilecek bir fırtınanın habercidir,bunu unutmasın.

http://ucnoktadanibaret.blogspot.com/…klasrken.html
  • öğrenmeye açık ve kendi cehaleti ile barışık olmalı.
    bunun yaşı yoktur, çok zor ama kuralı genç yaşta benimseyebilirse yol alır. yoksa biraz geriden gelir.
    mühim değil geriden gelsin, yeter ki başladığı andan itibaren zaman kaybetmemeye kararlı şekilde uzun soluklu bir öğrenme yürüyüşüne hazır olsun.
    hayallerde yer alabilme hayaline ulaşmak çok kolay değil tabii, hem fiziksel hem de zihinsel hazırlığı sabır istiyor...
  • ortalama türk kızına göre sonsuza ıraksayan özelliklerdir.

bu başlık altında da görüldüğü gibi türk kızları ortalama olarak kafayı yemiş durumdadır *

hadi genellemeyelim, buraya yazmış olan ve belki de okuyup şukela vermiş olan insanları kastedeyim... ama fena da bir örneklem değil be hocu?

sizleri mutlu etmenin imkansız olduğunu mu düşünmeliyiz? yoksa muhtemelen daha azına razı geleceğinizi ve buna rağmen mutlu olmayı başarmanız gerektiğini mi anlatmalıyız?

not: kimseye de selam etmiyorum ayrıca *
  • öncelikle 87 model olmalıdır, açılır tavan, abs, airbag ve ısıtmalı koltukları olmalıdır.
  • güvenilir olması..
  • saygıdır arkadaşım, bir erkek karşısındakine saygı gösterirse saygı duyulur, bununla birlikte sevilir ha bu sevgi mutlaka aşk olması da gerekmez, saygı ve sevgi yanında güveni de getirir. tabi bu saygı gösterme durumu süreklilik göstermesi lazım ki buda çok çalışma ister, çalışkan insanda her zaman kendini maddi olarak muhtaç konumdan kurtarır (buradaki püf nokta para konusunda çok çalışkanlıkla, zeki olmanın arasındaki ince çizgiyi iyi kavramak) tek sıkıntı aşk ve seks konusunda bu özelliğin sınırlarının, günümüz şartlarına uydurmak için zorlanması gerekir. sonuç olarak sadece karşındakine saygı göstererek bu başlıkta yazılan bir çok özelliği elde etmiş oluyorsun arkadaşım.
  • çevresindekilere hacı, dayı, kanka dememesi
  • "benim olsun" yeter *
  • ne uleyn bu? su su ozelliklere sahip erkeklere "iyi erkek" denir. pazardan iyi domates seciliyor sanki..
    isin icine insan girdiginde karsındaki adam hep sahsına munasır olacaktır. birini senin icin acayip iyi yapan bir ozellik, digerinde sakil durabilir misal.
    her insanın apayrı bir durusu, apayrı bir butunlugu vardır farklı ozellikler bileskesinde.
    ama sanırım beklenen formul suna yakın bir seyler:

-bak husnu iyi bir erkegin sahip olması gereken ozellikleri sayıyorum..
    +pur dikkat dinliyorum hayatım.
    - her istedigime evet demeli..
    +evet hayatım.
    -beni kısın alplere kayaga, yazın bahamalara tatile goturmeli..
    +tabi ki hayatım.
    -gerekmediginde ayak altında gezmemeli..
    +gideyim mi hayatım?
    - yok,gitme. birkac tane kredi kartını bana tahsil etmeli..
    +hemen hayatım.
    -hüüüüüüsnüüüüüüüü. cok iyi bir adamsın sen.
  • "iyi bir erkeğin sahip olması gereken tüm özelliklerini" karşısındakinden emin olana kadar gizleyebilmesi bu özelliklerin başında gelir.
32 entry daha