şükela:  tümü | bugün
  • öznemiz, yazı sonunda makyajsız bir b.ka benzemediğini itiraf edip mühendis olmanın hakkını vermiştir. bana bunlarla gelin.
  • ülkede bilgisayar mühendisliği okuyan kızların apaçiler tarafından son teknolojik yöntemler kullanılarak tespit edildiği ve hemen yürünmeye başladığını anlatan başrolümüz hemen ışınlanarak (subnimal mesaj var, mesleğine atıfda bulunuyor) uzaklaştığını anlatır.

internet üzerinden bilgisayar mühendisi olduğuna dair reklam veren başrolümüz bunu duyan abazalar tarafından mesaj yağmuruna tutulur.

özet: başrolümüz bir kızdır. makyajsız bilgisayar mühendisliği okuduğunu gizleyebilmektedir. kendisi bilgisayar mühendisliği okumaktadır. bilgisayar mühendisliği okuduğu için devamlı taciz almaktadır.

sonuç: boru değil bilgisayar mühendisliği okuyor. atlamayın orayı neymiş bu kız bilgisayar mühendisliği okuyor . bunu kafanıza sokun pislik herifler bu kız bilgisayar mühendisliği okuyor.
  • bana, hayallerini gerçekmiş gibi göstermeye çalıştığı izlenimini veren kız. aslında bunda bir sakınca da görmüyorum ama yazdıklarını okurken gözlerim yandı, beynim koşarak uzaklaşmak istedi desem, inanın abartmış olmam. diğer entry'lerine de baktım, hepsi aynı derecede çöp, troll bile olamayacak kadar kötü.

çok uzun zamandır sözlük okuyucusuyum. son zamanlarda denk geldiğim bunun gibi yazarların sayısı, o kadar yıl içinde gördüklerimi kaça katlar bilmiyorum.
  • bir bilgisayar mühendisi olduğundan dolayı sıkıldığı ortamlardan, şu şekilde ışınlanmaktadır. sizin cahil kafanız almayabilir koca güzel bilgisayar mühendisini, görselleştireyim dedim. bir şey değil.
  • biz de iyi bir üniversitede mühendislik okuyoruz ama kimse üstümüze atlamıyor yani. "sorun acaba bende mi?" diye düşündün mü hiç? neyse (bkz: reklam kokan hareketler)
  • okul bitip de hayatın kucağına oturunca anlamını yitirecektir.
  • iyi bir üniversite okuduğu için ailesi kesenin ağzını açık tutan kızdır.

lan oğlum öğretemedik bir türlü; güzel kız yoktur, makyaj yapmayı iyi kotaran kız vardır.