şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • şahsım hakkındaki kırıcı çıkışı ve aşırı, yaralayıcı beşiktaş sevgisinden ötürü engellemekten büyük mutluluk duyduğum değerli yazar. mutlu ama uzak olsun.
  • beşiktaş'a küfür ufuk sarıca'ya da hakaret eden fenerbahçe seyircisini kutlayan beşiktaşlı bir salak.

zeka yaşı en fazla 2.
  • yazdıklarını silip kaçan götleklerce eleştirildiği gözüne önüne alınırsa kıymeti bilenecek yazar.

küfrü beşiktaş'a değil tribünden kendini attırana kadar uğraşığ final maçını seyircisiz oynatan it sürüsünedir. ufuk sarıca'ya hakareti yoktur. fener seyircisinin basketbol seyircisi bizim bu gerizekalılardan daha iyi olduğunu belirtmiş ve kutlamıştır.

sana giren çıkan ne amın oğlu?
  • “kalbi kırılmışlar kulübü” üyeleri tümden bu gruptandır. genellikle “ben buna hazır değilim kulübü” üyesi hatunların kurbanıdırlar.

istisnaları da var elbette ;)
  • "ananın amini siler tinerciler ibnenin oğlu. sana hesap mı vereceğim got.

feristahini siktimin oğlanı."

kendisi amansız bir tinercidir. şu mesajı nasıl bir ruh hali yazdırabilir lan insana ajflaga. tinerci deyince kızıyorlar amk tinercileri. engelleyip geçilecek türden bir yaratık.
  • "ulan kendinizde hata aramayacak kadar dalyaraksiniz mal tinerciler" diye mesaj atana yukarıdaki gibi cevap veren yazar.

bunu nasıl atabilir falan yazmış. bana direkt kendisinden gelen msj bu şekilde. küfrediyor, küfür yiyince ağlıyor. üstelik 2 kere.

manyak mısınız lan? nerede ilkokul çocuğu gelir bulur. kavga başlatsın diye önden gönderilen mahallenin gerzek veledi olamayacak tiynetsizler aklınca laf çarpıyor.

eksildim şu an.