• iyi erkeklerin nerede olduğu sorunsalı cevaplanamamış ise demekki baktığınız yerde değiller.

hepsi için konuşmuyorum ama bir kısım kadınların serserivari vb. insanlardan hoşlanması gibi.
  • arkadaşlar bu soyun sonuncularından birine 1 sene önce denk geldim. yemin ediyorum adamı ağzım açık izliyordum, kimseyi kırmaz, uyumlu, tek bir kötü düşüncesi yok, kendi halinde çalışan, tek keyfi maç ve ps4 olan biri. bakmayın sen şöyle kriter arıyorsun, böyle kendini kötülere kullandırdın diye kuyruk acısı çekenlere. iyi erkekler manipülatif, kötü kadınların elinde. adam iyi, kendince bir söz vermiş ne olursa olsun yanında durayım diye uğraşıyor ama bizim ablalar napıyor, gözü dışarda da olsa, herifle tek bir ortak noktası bile olmasa bu bana bakar, benle ilgilenir diye tırnaklarını geçirmiş bırakmıyor. adam saf, onun elinden kurtulamıyor, göremiyor, kurtulmayı başarsa yarayı sarması başka mesele. eh karşındakini iyi sanan iyi insanların sonu belli, kullanılmışlık, güvenmeme, istememe.

not: 1 sene boyunca allah sahibine bağışlasın dedikten sonra bize kısmetmiş, kıps.
  • iyi olmak da iyi değil... hemen terk ediliyorsun.
  • hiçbiri bulunmak istemiyor ama hepsi bu başlığa yazdı.

tanım: girilerin yüzde doksanı "kadın" içerikli olduğuna göre yine kendini kadın üzerinden tanımlayan koç yumurtası delikanlıların doluştuğu başlık.

yıldım!
  • buradayım ama iyiyiz diyede sevişmiyor sanmasın kimse. öyle olaylar yaşanabiliyor.
  • evdeyiz serseriler gibi barlardan kız kaldırmıyoruz.
  • hangi konuda iyi?
  • görmesini bilene iyi erkek her yerde var da ancak muhteşem, kainat güzeli, harikulade, prenses türk kızlarımızın gözlerinin önündeki perde 30 yaşından sonra kalkıyor. ama maalesef iş işten geçmiş oluyor onlar için. iyi erkekler kapılmış oluyor.

edit:imla
  • hepsinin amına koydunuz. neslini tükettiniz.
  • kadinlar bizim gibi iyileri dikkate almiyor.arizalari sevip aci cekmeyi tercih ediyorlar.
hesabın var mı? giriş yap