şükela:  tümü | bugün
  • iyierkek@hotmail.com burdan eqleyebilirsiniz iyi qızlaeerrr
  • nası iyi ya? cami mi yaptırmış? yol mu yaptırmış çeşme mi yaptırmış mna koyim nası iyi.

(bkz: düz adam sami)
  • buradayım ama iyiyiz diyede sevişmiyor sanmasın kimse. öyle olaylar yaşanabiliyor.
  • hangi konuda iyi?
  • görmesini bilene iyi erkek her yerde var da ancak muhteşem, kainat güzeli, harikulade, prenses türk kızlarımızın gözlerinin önündeki perde 30 yaşından sonra kalkıyor. ama maalesef iş işten geçmiş oluyor onlar için. iyi erkekler kapılmış oluyor.

edit:imla
  • parmaklarınızın ucunda. hugo da iyi erkekti olm ne var? ailesini kurtarabilmek için cadı sila'nın (yaların) her türlü hilesiyle, kumpasıyla uğraşıyordu garibim. ama kötü bir özelliği vardı hugo'nun; tipsizdi afedersin. iyi erkekler genelde hugo gibidirler, tipsiz olduklarından güç bela buldukları kadına bağlanırlar, aldatmazlar, kaybetmek istemezler, ilişkiyi yaşatmak için çabalarlar. her yakışıklı şerefsizdir, adidir, it kopuktur, aldatır, terk eder demiyorum ha, brad pitt kardeşlerim kızmasınlar hemen. ama yakışıklı adam istediği kadını daha kolay elde eder, haliyle eyvallahı yoktur pek kadın dırdırına, kaprisine. yakışıklı bir arkadaşım var, instagram'ını gösterdi bir kere bildiğin attığı fotoğraf üzerinden mesaj atıp keşke beni eve kapatıp günlerce üstümden geçsen yazan kızlar var anasını satim. e şimdi elini vicdanına koyup söyle bana, bu adam senin tribini nazını çeker mi ablacım? keza yine başka bir yakışıklı arkadaşım da sevdiği kızı sürekli aldatırdı, olm seviyorum dediğin kızı niye aldatıyorsun dediğimde kanka o kadar çok kız denk geliyor ki birine, ikisine yok desem üçüncüsüne düşüyorum muhakkak diyordu. nefis ve şeytan bir araya geldi mi yıkamayacakları adam yok arkadaşlar bunu kabullenmeniz lazım. ya esas kız olduğunuz sürece side chicklere göz yumacaksınız ya da hugo'ya bir şans vereceksiniz. ne diyor tolga abi; hugo, hayali kahraman, hugo parmaklarının ucunda.
  • kadinlar bizim gibi iyileri dikkate almiyor.arizalari sevip aci cekmeyi tercih ediyorlar.
  • karısının dizinin dibinde. piçlerle takılmadan elinizi çabuk tutup efendileri kafesliyecektiniz hanımlar.
  • bugüne kadar bana ne kadar iyisin diyen bütün kadınlara öyle olmadığımı anlatmaya çalıştım sonunda değiştiremediklerini fark edince bütün o algı bi anda yıkıldı yine yalnız kaldım. erkek ya da kadın iyi insan olduğunu düşünmüyorum işimize geldiği yönleri görme konusunda ısrarcıyız sadece
  • evdeyim kitap okuyorum