• hadi iyi geceler,uyudu 7 cüceler,yarın güzel bir gün bekler,uçuşan kelebekler,mutlu gülen bebekler,renkli güzel çiçekler,gençliği bekler delilikler,rüyanızda olsun melekler,uzak dursun şebekler,yapılmasın kelekler,şaşırtmasın felekler,dostlar mutluluğu kenetler,yazıldı çek ve senetler,bu cümle burda biter size hoşçakal der,uzatmayalım yeter,iyigeceler..

tadında mesajlardır..
  • bir iyi geceler masajı değil.
  • platonikten gelen bir iyi geceler mesajı ise sabaha kadar mutluluktan uyutmayan mesajdır. (bkz: ergenlik)
  • eski sevgilinin yeniden muhabbet açmak için attığı mesajdır. bu bir taktiktir. toplu mesaj başlığı altında atılıp esas amaç tamamen farklıdır.
  • uzun süredir gelmeyen mesaj. belki 1 ay olmuştur. ah be sözlük :(
  • uzun süredir gelmeyen mesaj. belki iki yıl olmuştur. ah be sözlük :s
  • 10 saniye önce aldığım mesaj. linç edileceğim galiba şimdi dghfsg.tamam tamam sarılcam hepinize ağlamayın ya :(
  • sıkıntılardan atılmaya fırsat kalmayan mesajdı. ne olursa olsun atılması gerekir. ahanda attım sözlük.
  • bugün 8-10 tane filan gelen mesaj. tum arkadaşlara romantik destansı bir mesaj attım. cevaben sadece iyi geceler yazmışlar. kırıldım yani. sonuçta emek var ortada insan küfür de olsa bir şey yazmalı.

daha acısı cevap yazmayanlar oldu.
  • nefret edilen. aranızdaki kilometrelerce mesafe yüzünden çoğunlukla doğru düzgün konuşabildiğiniz tek zaman dilimi olan geceler, onun erken uyanması zorunluluğu ya da sadece uykusunun gelmiş olmasıyla bir iyi geceler mesajıyla söyleyeceklerinizi de içinizde bırakarak son bulur, üzer.
    (bkz: oruç aruoba - uyu artık)
hesabın var mı? giriş yap