şükela:  tümü | bugün
 • iyi parti gençlik kolları kurucu başkanı osman ertürk özel liderliğinde güzel işlere imza atacağını belli eden, aynen iyi parti gibi kendi organları bulunan demokratik oluşum.

  resmi sosyal medya hesapları şu şekildedir;
  http://www.facebook.com/iyigenclikgm
  http://www.twitter.com/iyigenclik_gm
  http://www.instagram.com/iyigenclik_gm
 • ülkücü gençliğin soft halidir.
 • az önce iyi parti gençlik kolları genel başkanının e-spora dair tweetini gördüm. sanırım daha önce bu tür bir konuya eğilen olmamıştı. partide makam tutmak için değil gerçekten gençlerin sorunlarına, gençlerin ilgilerine yönelik işler yapacak bir gençlik teşkilatı olduğunu düşünüyorum. umarım adı gibi iyi olur.
 • ilk başkan olarak osman ertürk özel seçimi doğru olan gençlik kolları.
 • e-spor'a dikkat çeken ilk siyasi oluşum.
 • memleketin en yakisikli genclik teskilati olacagi kesin... islak corap kokusu, got gobek, sararmis disler, yabanci dil bilmeden akademisyenlik hayali, comarlik, vasatlik, beceriksizlik, yalakalik.... iste tam bunlardan sikilanlar icin ideal ortam... ispati burada!

  yakisikli genclik
 • iyi partili suserlar yeni başlık açmış, gözümüz aydın. tiki canlar ve cananlarla türk gençliğini hiper(?) temsil ederler. başkan hukukcu sanırım, bu yaşta koca bir hukuk bürosu da varmış( babam sağolsun). iyici gençlerle kyk ile geçinmeye çalışan, kendilerine ofis açabilecek durumu olmayan işsiz gençlere, yeni açılımlar getireceği kuşkusuz. ablaları köy öğretmeniyim falan diyor, bunlar ne diye dolanacak?

  edit: aynı ysşta yıllardır, genelbaşkan yardımcılarına danışmanlık yapan aslan parçaları var. onlardan ilham alsınlar.
 • başkanının e-spora el atması ve rush b çekmesiyle insanın içinde p90 no somek no flash yapma isteği uyandıran oluşum.

  meral akşener anneyse bu arkadaş anlayışlı vefakar abi olacak galiba
 • ülkücülerin bok attığı bir başkanları vardır. çünkü ülkücülere göre bilge lider (!) dışında başka bir görüşe sahipseniz nankör(?) olarak adlandırılırsınız. böyle bir bağnazlık örneği var mı?
  şunu artık seve seve kabullensinler insanlar görüşleri onlara uyan oluşumlar içinde bulunurlar. oluşumlar değil fikirler kutsaldır.
  tayyip'in yavru iktidarı olan mhp kendi seçmenine nankörlük yapmıştır. önce tayyip 'e hırsız de, sonra akp'nin arka bahçesi ol. hesap soracağız de, koşulsuz destek ver. ortada bir dönek varsa o da bahçelidir.

  siz gidin başkana itaat propogandanızı mafyacılık oynadığınız ocaklarda liseli çocuklara anlatın, burda sökmez.