şükela:  tümü | bugün
13 entry daha
  • yeni bir oluşum olmasına rağmen hızlı bir baslangıç yapmış durumdalar. ülkedeki diğer gençlik kollarının aksine eğitimli ve liyakatli olmanın öncelikli olmasını gözeteceklerini düşünüyorum.
  • başkanının "rush b" çıkışıyla kahkahalar attırmış iyi parti gençlik yapılanması. gençlerin sorunlarına çözüm bulma ve siyasete genç entegrasyonunu arttırma noktasında başarılı olacağını düşündüğüm yapılanma.

    başkanının yakışıklılığından çokça bahsedilecek gibi.
  • parayla entry girdirip kendini övdürten, henüz hiçbir iş yapmamış partinin hiçbir iş yapmamış gençliği. kendilerine karşı çıkanlar bahçeli, erdoğan vs. yanlısı olmakla suçlanacaklar. malum, bu ülkede yalnızca onlar var. :)

    "über, süper, mükemmel, hemen katılmalıyım"
  • kürtçüsü gelir ülkücü tabanlı der çamur atar gider, aktroller gelir ülkücü kılığında nankör, vatan haini, fetöcü car curt der, aydınlıkçı ibişler gelir laf yetiştirir, bir taneside para ile entry giriyorlar der. siz anırsanızda, ota boka laf etsenizde, iftira atsanızda, nefret kusup kötülesenizde bu ülkeyi düşünen vatanını bayrağını seven vatansever sağcı-solcu gençler olarak destekleyeceğiz. çünkü bu ülkeyi makam, mevkii, para için değil canımızdan çok sevdiğimiz, tek bir taşını vermemek ve aynı zamanda vahabi zihniyetine karşı destekleyeceğiz mücadele edeceğiz.
  • attığı ilk adımlardan neler başarabileceğine dair spoiler'ı veren gençlik örgütüdür. kimlerin götünü yaktığı da başlık altında net bir şekilde görülüyor. yürüyedursunlar.
1 entry daha