*

şükela:  tümü | bugün
  • iyi parti gençlik kolları kurucu başkanı osman ertürk özel liderliğinde güzel işlere imza atacağını belli eden, aynen iyi parti gibi kendi organları bulunan demokratik oluşum.

resmi sosyal medya hesapları şu şekildedir;
    http://www.facebook.com/iyigenclikgm
    http://www.twitter.com/iyigenclik_gm
    http://www.instagram.com/iyigenclik_gm
  • ülkücü gençliğin soft halidir.
  • az önce iyi parti gençlik kolları genel başkanının e-spora dair tweetini gördüm. sanırım daha önce bu tür bir konuya eğilen olmamıştı. partide makam tutmak için değil gerçekten gençlerin sorunlarına, gençlerin ilgilerine yönelik işler yapacak bir gençlik teşkilatı olduğunu düşünüyorum. umarım adı gibi iyi olur.
  • adaletin liyakatin ve hukukun üstünlüğünü savunan gençlik
  • osman ertürk'le bir yol olacağını görmediğim iyi parti gençlik kolları.

maskeli ülkücü.
  • başkanının e-spor tweetini görünce alışılmış gençlik kollarından farklı olacagını tahmin ettiğim gençlik örgütü. yolları açık olsun.
  • e-spor'a dikkat çeken ilk siyasi oluşum.
  • memleketin en yakisikli genclik teskilati olacagi kesin... islak corap kokusu, got gobek, sararmis disler, yabanci dil bilmeden akademisyenlik hayali, comarlik, vasatlik, beceriksizlik, yalakalik.... iste tam bunlardan sikilanlar icin ideal ortam... ispati burada!

yakisikli genclik
  • av agir hewa adlı kürtçünün bölücü yazılarına karşı çıkmayı faşistlerin eylemi diye adlandıran kişilerin bile üye olmayı istediği oluşum.
    (bkz: doxanikee)

ben bu partinin omurgasızlığına şaşırıyorum cidden. bu partinin yönetim kadrosunu mhp adam etti. üstünde ülkücü hareketin zırhı olmasa çöpçü olamayacak adamlar insan yerine konuldu zamanında. mhp'nin adam ettiği insanlar şimdi mhp'ye düşman kesildi. bu hareket cesurlar hareketi değil nankörler hareketidir. şu hayatta nankör adamdan her daim korkarım. her şeye ihanet edebilme potansiyeli ve her kaba civa gibi girebilme yeteneğine sahiptir.

sözcü gazetesine ne oluyorsa her haberi iyi parti güzellemesi. nerde çarpık zihniyetli solcu adam var hepsinin ağzında iyi parti. amaçları menfi. nerde fetöcü var ağzında iyi parti. tek kurtuluş çaresi onu görüyorlar haklılar da. devlet bahçeli 13 partiyle çatı adayı çıkarırken "patron çıldırdı" olmuyor, erdoğanla ittifak yapınca "patron çıldırdı", "kaseti var iftirası".

türk milleti ferasetini her zaman göstermiştir. bunlara prim vermeyecek kadar açıkgözlüdür. aysun kayacı haklı diyenlere prim vermeyecektir. elitist jakoben takılan ama özde çıkarcı halk düşmanlarına prim vermeyecektir. sonu siyasi mezarlık olacak olan bu oluşumu ülkücü hareket hiçbir zaman affetmeyecektir. iyi gençliğe en sağlam tokadı ise bu ülkeyi karşılıksız seven ülkücü gençlik vuracaktır.
  • iyi partili suserlar yeni başlık açmış, gözümüz aydın. tiki canlar ve cananlarla türk gençliğini hiper(?) temsil ederler. başkan hukukcu sanırım, bu yaşta koca bir hukuk bürosu da varmış( babam sağolsun). iyici gençlerle kyk ile geçinmeye çalışan, kendilerine ofis açabilecek durumu olmayan işsiz gençlere, yeni açılımlar getireceği kuşkusuz. ablaları köy öğretmeniyim falan diyor, bunlar ne diye dolanacak?

edit: aynı ysşta yıllardır, genelbaşkan yardımcılarına danışmanlık yapan aslan parçaları var. onlardan ilham alsınlar.