• ankara'dakinden daha erken haberdar olaydım ben de giderdim. umarım tekrar ederler bu kez ben de giderim.
  • çok güzel hareket, tebrik ederim. meral akşener'in nasıl bir hayvansever olduğunu bilmeden, yapılan bu güzel aktiviteye yapmacık demek bilmeden eleştirmekten başka bir şey değil. üstelik parti üyeleri arasında da baya aktivist hayvanseverler bulunuyor. umarım böyle güzel işlere devam ederler.
  • siyasette fark yaratır.

bu ülkende kadın olmak çocuk olmak ve hayvan olmak demek zor demektir.

pozitifa ayrımcılığa ihtiyaç var. bu gibi hareketler oy getirmez diye düşünülmemeis lazım gelir. çünkü sevgi sıcaklıktır kalp ısınır ve çeker.
  • bu partiye yakınlık duymayan biri olarak bana helal olsun dedirtmiştir, tebrikler.
  • (bkz: bravo)
  • gayet güzel bir hareket.
    işte bana bunlarla gelin.
  • fotoğraf çektirmek haricinde ne yaptıklarını merak ettiğim hadise. oradaki hayvanlar birileri gelir kendilerini sahiplenir umuduyla bekliyorlar. barınak fotoğraflarında da görüldüğü gibi, oralar birer hapishane, battaniye, yastık, oyuncak gibi kalemlerin hiçbiri yok. sahiplendirme veya temel ihtiyaç sağlanmasına yönelik işe yarar kampanya başlatmadıkları sürece bir pr kampanyasının ötesine gitmez maalesef. hayvanları yaradandan ötürü yine sevsinler ama onlar birer çocuk, hepsinin ayrı ayrı yaradan referansı olmadan sevgi ve ilgiye ihtiyacı olduğunu unutmasalar keşke.
  • hayvan severlerin oylarinin artik onemsenmesi, onlarin ne kadar guclendigini gosteriyor galiba. gostermelik olarak yapmis olsalar da, sirf bu yuzden sevindim. tabi ki basa gectiklerinde hic bir duzelme beklemiyorum, cunku isin asli, insanlarimiz, hayvanlari seviyorum ama onlari yemeyi somurmeyi daha cok seviyorum kafasindan cikamayacak seviyede.
  • güvercin dürtseler daha çok oy alırlar dedirten başlıktır.
  • seçim taahütütlerinden biri de hayvan haklarının yasalaştırmaktı ( sakın şu an yasalaştı demeyin ,açın okuyun , gülerim)
    geçende de meral akşener yaralı bir kediyi sahiplenmişti.
    bugün de bu.
    keşke ülkeyi bu zihniyet yönetse.
hesabın var mı? giriş yap