şükela:  tümü | bugün
  • türkçede vurgu daima sondadır.
  • e bu da jennifer lopez'in filminden arak. bakalım 90 dakikalık zaten kliselerden örülü 5 dkda anlatılabilecek filmden kac bölüm dizi cekecekler?
  • yeni bir gerzek dizisi daha.
  • kadrosu bence güzel, elçin sangu da yasemin kay allen da ozan dolunay da ışığı olan oyuncular. bu açıdan dizinin bir ölçüde tutabileceğini düşünüyorum. yukarıda dizinin uyarlama olduğunu söylemişler, bilgim yok, doğrudur. eğer öyleyse iyi bir senaryosu vardır herhalde, sağlam senaryosu veya başarısı olmasa uyarlanmazdı bu dizi sanırım.

ancak çok çok temel bir sıkıntı var bence bu dizide. konusu hiç inandırıcı değil, hangi erkek elçin sanguyu terk eder ki? dizilerde belli ölçüde abartıyı garipsemiyoruz, ama bu kadarı da fazla. göz var izan var. sırf bunu nasıl açıklayacaklarını merak ettiğim için işi gücü bırakıp ilk bölümü izliycem.
  • (bkz: ozan dolunay) bebeğimin ekrana dönüşü olan dizi.
  • dizisini bilmem de, az önce geçerken müziğine denk gittim. keman soloyu bildiğin game of thrones'tan esinlenmişler. araklamak demeye dilim varmıyor.
  • tabii ki iyi günde kötü günde; hastalıkta sağlıkta; mutlulukta tasada; "kuru kız"dan tarafım.
  • elçin sangu da olsan yasemin allen'ın güzelliğini kıskanıyorsun..
  • annem izliyordu gözüm takıldı, mahalleden bir çocuğu annesi kızına yapmaya çalışıyor.

çocuk tip olarak gayet normal ama gel gör ki kısa kollu kareli gömlek, bol bir kot pantolon ve kemer ilmiğine takılmış anahtar olduğu için kız yüzüne bir bokmuşcasına bakıp yoluna devam etti...

oysa ki range rover velar’dan inmiş dar paçalı blazer ceketli bir eleman olsa kadraj flulaşır göz göze bakılır, kekeyerek merhabalaşılırdı.

sikeyim sizin algınızı da dizinizi de ilişkilerinizi de.

(bkz: leş)
  • internetsiz yerdeyim.
    izliyorum.
    hem yakışıklı olmayan hem yeteneksiz bir esas oğlana sahip dizi.
    kimin torpillisi bu liseli çocuk.
    edit : şimdi baktım.
    (bkz: mehmet ozan dolunay) mış. ve sanırım ünlüymüş.

hesabın var mı? giriş yap