şükela:  tümü | bugün
  • iyi kadınların bir kısmı iyi erkek arıyor.kaslı, atı, arabası olan, statü sahibi, iyi giyimli erkek kadınların gözünde iyi erkektir.siz böyle erkek ararken kendinizin iyi olduğunu mu zannediyorsunuz ey kadınlar?

iyi kadın yoktur beyler.az votka vardır.
  • oldukları yerde duruyorlardır. iyi erkekler de öyle. iyi olanlar birbirini bulsunlar diyelim ve huzurlu mutlu bir hayat geçirsinler.
  • evdeyim
  • benim gibi adamların balkonundan gökyüzüne bakarken ölmekteler, diyerek tarihin tozlu sayfalarına gömeceğim sorunsaldır.

balkondalar yani.

ayrıca, işin özü şu: iyi kadın ya da iyi erkek yoktur, ektiğinizi biçersiniz. siz kötü olursanız karşınızdaki iyi, siz iyi olursanız karşınızdaki kötü olacaktır.

aynı alıntıyı ikinci defa yaptığım için bağışlayın, ama; "insan bir cihaz gibi sahte, iyi bir kalbe sahipsen onu söküp katlet."
  • not alın, koordinat veriyorum.
    37.1786 enlem x 38.7689 boylam

edit: üşenmeden koordinatları yazıp haritadan bakan umut dolu gençliğe selam olsun.*
  • nerede olmadıklarını biliyorum efenim. yanımda değillerdir. *
  • not almayın koordinattan yazıyorum. çük çıktıyor.
  • şüphesiz ki burası birazdan "buradayım, bulun beni çılgın sözlük erkekleri" minvalindeki entryler ile dolmayacaktır.
  • her yerdeler önemli olan dikkatli bir şekilde bakmaktır. rus yazar fyodor mihayloviç dostoyevski, her kadın bünyesinde karakter olarak kimsede olmayan bir farklılık bulundurur der. önemli olan bir kadını dinlemektir, anlamaya çalışmaktır. kadınların aradığı tek şey esasında şefkattir.