• ya of bu karakterde olan tanıdığım erkekler var ama üzülüyorum hep yanlış seçim yapıyolar
  • istatistiklere göre çoğu seri katil bu profile uyan sessiz sedasız kendi halinde tiplerden çıkmaktadır. eziklerken abartıya kaçmamak lazım ne olur ne olmaz.*
  • duygusallıktan ağzımıza sıçıldığıda oluyor ama insanlığımızdan taviz vermiyoruz şükür.

itlik puştluk serselik seven yazar bayanların eğlenecek erkek bulma veri tabanıdır kanmayın arkadaşlar.
  • eskiden sahip olduğum kişilik şekli. zamanla seni işin orospusu yapıp, çok daha gelişmiş üst bir sürüme güncelliyorlar. sağ olsunlar, güzel ve yüce tüm kadınlar...
  • amk bunlarında kadınlarla işi yoksa ne istiyor bu kadınlar
  • '' bütün genellemeler yanlıştır '' iddiasını yüzde 90 oranında çürüterek kadınlarla aşk, flört, cinsellik konusunda sporcular, müzisyenler, motorcular, fırlamalar, ağzı laf yapan ukala tiplere nazaran şansı düşük erkektir. ha bir de sert ve maço davranıp ağlatanlar nedense terk edilmez genelde, gerçekten kibar, duygusal, saygılı konuşanaysa '' samimiyetsiz '' ya da '' oyuncu '' denir. acı ama gerçek bu...
  • iyi kalpli, aşırı değil sadece duygusal, sessizlikten kasıt nedir bilmem ama arkadaş ortamında sağlam kaynatan ama ilk defa girdiği ortamda sessizliği tercih eden, efendi bir erkek olarak yüzde 77,4 oranla dahil olduğum gruptur.

bu orana bir de doğa delisi, yettiği kadar zeki kısımlarını eklersek; %100 olarak ben ortaya çıkıyorum.
  • asiri duygusal ve sessiz olmasa diger ozelllikleri benim icin bas taci
hesabın var mı? giriş yap