şükela:  tümü | bugün
  • çok seviyorum bu kadınları. aseksüel olmasam evlenirim ama aseksüelim işte. neyse ben buraya başka bir şey söylemeye geldim.

link'e bakmak gerek. böyle anket başlıklara maalesef ki yer olmayan bir yer. sonra düşündüm de, anket başlığa yazmayacak yazarın bu başlıkta ne işi var ? bi bakının derim.
  • çevikse , sporcudur kesin.
  • yanına bir de güzel yemek yapan kadını eklerseniz süpersonik olur.sıfat bulamadım bunu yazdım süpersonik yerine istediğiniz kelimeyi koyabilirsiniz.
  • çok sıkıcıdır. biraz cin olması lazım mesela, çok değil ama, ayarında. arada bir saçmalasın, hep bir rasyonellik abidesi de olmasın. ondan sonra, küçük yalanlar heyecanlıdır, olabilir bir iki tutam. ayrıca biraz kusurlu da olması lazım, ben onun kusurlarını sevip benimsemezsem onu sevip sevmediğimi nerden anlıycam allasen?
  • ancak şirinleri görebilenlere görünen kadın.
  • zengin zeki yakışıklı ahlaklı dürüst sadık erkek kadar nadir değildir bolca bulunur.
  • kötü kalpli aptal yalancı çirkin kadınlar olmasaydı... olmazdı.
  • güzellik ve yakışıklılığın geçici olduğunu bilmesi gereken kadındır. kalan kalp güzelliğidir, gönül güzelliğidir. güzellik dediğin 10 sene var fazlası yok. ömür ise 80 sene..
  • eğer türkiye'de yaşıyorsa hiçbir yere gelemeyecektir. bu tip kadınların ortak özelliği kendilerine tamamen zıt karakterde olan odun karakterli, hödük tipli, görgüsüz erkeklere aşık olup, onlarda beklediklerini bulamayıp kendilerini sevebilecek ve mutlu edebilecek erkeklere gerekli enerjiyi göstermeyip mutluluğun büyüğünü kaçırmak veya ertelemektir. akılları başlarına geldiğinde eğer şansları da yaver gitmezse iş işten geçmiş olabilir. o yüzden bu kadınlar sigara içip dertlenmek yerine, şarap içip mutlu olmak istiyorlarsa zekalarının yanına akıl ve mantık da eklemelidirler.

zorlu iş hayatında, plaza dünyasında da yükselmek istiyorlarsa akıl ve mantık ile harmanlanmış zekalarına bir tutam da çakallık eklerlerse mükemmel bir iş çıkartıp dünyevi zevklerin en büyüğünü yaşayabilirler. aksi taktirde bu ortamdaki vahşi hayatta kaybolup sinerler.