şükela:  tümü | bugün
1265 entry daha
 • ak partiden koparabileceği %8-10 oy ile ana muhalefet partisi olacak parti.bu oyu ak partiden söker alırsa meral hanım başkanlığa da uzanacaktır. iki seçimdir chpye oy vermiş biri olarak oyumu da alacak olan partidir.eğer ege bölgesindeki küçümsenen ulusalcı kesim blok halinde iyi partiye kayarsa chpnin işi de zorlaşacaktır. şaşırdığım olay ise anketlerde mhpnin %7 lerde gezmesi. hayatı boyunca ülkücü kimliği olan babam bu partiye oy verecekken ak parti çakması bu partiye kim oy veriyor anlayamıyorum.inanıyorum ki referandum da hayır oyu veren kesim bir daha mhp ye oy vermez.o zaman akp+ mhp % 50 civarında olur ki mhpnin % 7 alması ak partinin işine gelmez.enteresan günler bizi bekliyor.
 • bu partinin şu anda akşenerden sonraki ikinci ismi koray aydındır. ben şunu sormak istiyorum. koray aydın 6 ay öncesinde fox tv de meral hanıma fetönün desteği olduğu kesin demesine rağmen neden akşenerin yanında yer aldı? il ve ilçe gezilerinde meral hanımın organizasyonlarında cemaat mensupları yer alıyor demesine rağmen neden ve nasıl akşenerin yanında yer alıyor? ortada bir şantaj veya korkutma mı var? her şeyi geçtim akşener bunca söylemine rağmen koray aydını nasıl 2. kişi yapıyor partide? yoksa koray aydın o makama ısmarlama mı getirildi? koray aydın söylediklerimin arkasındayım diyor hala. ayrıca rotary sevdalısı bir masonu hangi saikle kocaeli il başkanı yaptılar? hangi ısmarlama kişileri hangi makamlara getirdiğini açıklaması gereken partidir.
 • parti tüzüğü, parti programı, kurucular kurulu ve diğer konularda bilgi edinmek isteyenler için iyi parti

  not: internetten üye kayıtları teşkilatların teşekkülüyle başlayacakmış.
 • kurucusu meral aksener hanimefendiden sonra ismi gelen zat-i muhteremin ümit özdağ oldugu gelecegin iktidari partisi.

  koray aydın beyefendiyi de amaclarina uygun malzeme olarak kullanmak isteyen manipulatifler elbette olacaktir, olmalidir.

  meyve veren agac taslanir.
 • https://twitter.com/…status/928669220124200961?s=17

  10 kasım'da atatürkümüzü en guzel sekilde anmış parti.
 • emre uslu, tuncay opcingillerin kurtarici gozuyle baktigi proje parti.
 • akp'nin atatürkçülüğe dümen kırmasını sağlayan partidir.

  şu anda parti binası açılışını izliyorum youtube'dan izmir marşı, 10. yıl marşı falan çalıyor peşpeşe. iyi parti'nin hitap ettiği atatürkçü sağ seçmen üzerinde büyük bir yarış yaşayacak akp ve iyi parti.

  açılışı izlemek için canlı yayın:
  https://www.youtube.com/watch?v=fmpj0v5vv8c
 • halı sahada forvette oynayan 110 kiloluk abiyi gazlar gibi gazlıyorsunuz. biraz gerçekçi olmalı insan. hep bir hayaller.
 • bu kadar kısa sürede akp'yi atatürkçü çizgiye çekmiş*, bahçeli'ye de seçim barajı kaldırılsın tadında söylemler yaptırtmıştır.

  ama yapılan anketlere göre oy oranı en fazla %3-5 (kararsızlar dağıfdhjkdfhj).

  not: cehape
779 entry daha