şükela:  tümü | bugün
1336 entry daha
  • ak partiden koparabileceği %8-10 oy ile ana muhalefet partisi olacak parti.bu oyu ak partiden söker alırsa meral hanım başkanlığa da uzanacaktır. iki seçimdir chpye oy vermiş biri olarak oyumu da alacak olan partidir.eğer ege bölgesindeki küçümsenen ulusalcı kesim blok halinde iyi partiye kayarsa chpnin işi de zorlaşacaktır. şaşırdığım olay ise anketlerde mhpnin %7 lerde gezmesi. hayatı boyunca ülkücü kimliği olan babam bu partiye oy verecekken ak parti çakması bu partiye kim oy veriyor anlayamıyorum.inanıyorum ki referandum da hayır oyu veren kesim bir daha mhp ye oy vermez.o zaman akp+ mhp % 50 civarında olur ki mhpnin % 7 alması ak partinin işine gelmez.enteresan günler bizi bekliyor.
  • çok güzel zamanda, çok güzel isim seçimiyle ortaya çıktı meral akşenerin partisi.

insanların tayyipe oy vermesinin başlıca sebeplerinden birisi baskın karakteriydi meral akşenerde bu var; halkımız mağduru da sevip sahiplenen bir halktır meral akşener çok mağdur edildi eğer bunu halka gösterebilirse ben akpden %5-6 oy çalabileceği, mhpden %7-8 oy ve chpden %2-3 oy çalabileceği kanısındayım umarım başarılı olur ve chp'nin başındaki pasif lidere ek 2. bir muhalefet görebiliriz mecliste.

not:benden chp harici oy çıkmaz benim mentaliteme göre oy verirken hangisini daha çok sevdiğini değil hangisinden nefret ettiğini kıstas alırsın ve ona karşı en güçlü oy potansiyeline sahip olan partiye oy verirsin, iyi parti bu bağlamda hem akp'nin oylarına ortak olma potansiyeli hem de mecliste güçlü bir muhalefet olması bakımından iyi bir alternatiftir.
  • bu partinin şu anda akşenerden sonraki ikinci ismi koray aydındır. ben şunu sormak istiyorum. koray aydın 6 ay öncesinde fox tv de meral hanıma fetönün desteği olduğu kesin demesine rağmen neden akşenerin yanında yer aldı? il ve ilçe gezilerinde meral hanımın organizasyonlarında cemaat mensupları yer alıyor demesine rağmen neden ve nasıl akşenerin yanında yer alıyor? ortada bir şantaj veya korkutma mı var? her şeyi geçtim akşener bunca söylemine rağmen koray aydını nasıl 2. kişi yapıyor partide? yoksa koray aydın o makama ısmarlama mı getirildi? koray aydın söylediklerimin arkasındayım diyor hala. ayrıca rotary sevdalısı bir masonu hangi saikle kocaeli il başkanı yaptılar? hangi ısmarlama kişileri hangi makamlara getirdiğini açıklaması gereken partidir.
  • parti tüzüğü, parti programı, kurucular kurulu ve diğer konularda bilgi edinmek isteyenler için iyi parti

not: internetten üye kayıtları teşkilatların teşekkülüyle başlayacakmış.
  • kurucusu meral aksener hanimefendiden sonra ismi gelen zat-i muhteremin ümit özdağ oldugu gelecegin iktidari partisi.

koray aydın beyefendiyi de amaclarina uygun malzeme olarak kullanmak isteyen manipulatifler elbette olacaktir, olmalidir.

meyve veren agac taslanir.
  • https://twitter.com/…status/928669220124200961?s=17

10 kasım'da atatürkümüzü en guzel sekilde anmış parti.
  • emre uslu, tuncay opcingillerin kurtarici gozuyle baktigi proje parti.
  • akp'nin atatürkçülüğe dümen kırmasını sağlayan partidir.

şu anda parti binası açılışını izliyorum youtube'dan izmir marşı, 10. yıl marşı falan çalıyor peşpeşe. iyi parti'nin hitap ettiği atatürkçü sağ seçmen üzerinde büyük bir yarış yaşayacak akp ve iyi parti.

açılışı izlemek için canlı yayın:
    https://www.youtube.com/watch?v=fmpj0v5vv8c
  • halı sahada forvette oynayan 110 kiloluk abiyi gazlar gibi gazlıyorsunuz. biraz gerçekçi olmalı insan. hep bir hayaller.
224 entry daha