*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir dönem habericisi olarak görev yapmıştım yörük ali paşa'nın. bir insan düşünün ki tüm tugaya babalık etsin ve bir insan düşünün ki yürüdüğünde korkudan değil gerçek saygıdan selam duran askerleriyle yürüsün dağı taşı. sonra bir gün televizyonda darbeci diye alındığını gördüm. size şu kadar söyleyim kardeşimden şüphe ederim yörük ali paşa'dan etmem dedim, haklı da çıktım. sonra dün televizyonda paşamı kelepçeleyenler milletin koluna da aynı kelepçeyi takmaya çalıştıklarında anladı insanlar asıl darbecilerin kim olduğunu. onun için bu reklam filmi yaraşsa yaraşsa yörük ali paşama yaraşırdı. barut kokan paşa yörük ali paşa' ya selam olsun.
 • adana iyi parti 3. sıra milletvekili adayı ali aydın namı-ı diğer yörük ali paşa'nın, seçim kampanyası kapsamında yaptırdığı efsane reklamdır.
  reklamdan etkilenmemek mümkün değil.
  fetö yüzünden hapislere düşmüş, balyoz kumpası'ndan tam 32 ay hapis yatmış kahraman bir türk askerinin (o zaman tuğ general rütbesinde idi), fetö işbirlikçisi akp'yi fazla değil bir dakika içinde tüm delilleri ile kör gözüne parmak sokar misali ifşa ettiği videodur.
  muhalefet eden herkesi yüzsüzce ve arsızca fetöcü olarak suçlayan akpliler, o bastırdığınız (bkz: 10. türkçe olimpiyatları hatıra parası)'nı nereye koyacaksınız? kalıpları hala darphanede duruyor. tüm akpli üst düzey yöneticilerin evlerini arasanız onlarca bunlardan bulursunuz.
  bir ara çeyrek altından değerli idi.
  herkesi fetöcülükle itham eden fetö'nün kader ortağı akp'nin gerçek yüzünü 1 dakikada bu videoda görebiliyorsunuz.
  arşiv ve tarih affetmiyor maalesef.
  çok başarılı bir çalışma.
  özellikle gaziantep belediye başkanı yapılan, tek başarılı yönü fetöcü olmasıyla bilinen, meral akşener'in konvoyunun geçişini engelleyen eski aile ve kadın bakanı fatma şahin'in "fethulluah gülen abimiz" derken ki çatallaşan yakarışı kulaklarımda çınlamakta halen.
  izleyin izlettirin bu videoyu bir akp'li dostunuza akrabanıza, kararsız seçmene.
  bu çalışmayı tüm muhalif parti liderlerinin meydanlarda, sokaklarda, kahvelerde özellikle akp'ye oy vermiş kardeşlerimize defalarca izlettirmesi gerekiyor.
  (bkz: vicdan unutmaz, tarih hatırlar)
  (bkz: bilezik gibi geçirmek)
  efsane video
  türkçe olimpiyatları parası
 • akepe ile godoş fettoşun yakınlığını hatıra parasından videolardan mı öğreneceğiz daha düne kadar akepeli herkes önemli bir değer saygı duy din adamı falan filan diye yağlıyordu bu o kadar bariz bir gerçek ki kanıta bile ihtiyaç yok ama burası türkiye
 • allahim bu nasil bir reklam videosu ya.

  ulan icinizden hanginiz bu kadar cesur olabildi lan?!

  tanim: ayarsiz iyi partinin ortaligi dagittigi video. hesap verin ulan!!!!
 • hmm
 • yahu böyle bir başlık açmışsın fakat attığın link odatv'nin ve videoyu izlemek için can çekişiyoruz.
  şuraya ali aydın'ın videolu twit'ini atsanıza bir zahmet.

  edit: yukarıdaki kritpofetöcü'nün attığı video 2006 yılında 4. türkçe olimpiyatlarından. henüz daha ne ergenekon yapılmış ne balyoz. ne kumpas var ortada ne de diğer şerefsizlikleri. bu haysiyetsizler, geçmiş yıllarda özellikle 90'larda fetullah'a methiyeler düzen, alenen ya da dolaylı olarak onlara destek vermiş siyasileri öne sürerek 16 yıllık akp-fetö işbirliğinin üstünü örtebileceklerini sanıyorlar.

  hayır kardeşim.
  sizden başka kimse bu ihanete zemin hazırlamadı.
  2007 öncesi cemaati övenler, eğitim hususunu ele alarak övdü.
  2007'den sonra hepsinin araya mesafe koyduğunu görüyoruz. siz hariç.
  sizler 2007'den sonra bu ihanet hareketine ortak oldunuz.
 • bu ulkede hem feto dedigin yapiyla icice gecip turkce olimpiyatlari icin 1 tl. hatira parasi bastiracaksin, ayni tarihlerde fetocu hakimlerine bu ulkenin ordu komutanlarini tutuklatacaksin, hem yillar sonra ayni feto bize darbe yapti diyeceksin. yuzlerce! yuzlerce! yuzlerce! yuzlerceeee vatandasin canini verecek, bir de ustune kopru ismi degistirip darbe 1 tl. si bastiracaksin. ulkede muhalif seslerin hepsini hapse atip ulkeyi hapshaneye cevireceksin. sen nasil bir omurgasizsin? bu ulke insanindan hangi yuzle oy istiyorsun?

  tanim: ulke gerceklerini caat diye yuzumuze vuran video.
 • utanma duygusunu kaybetmemiş her insanı, derin düşüncelere sevk edecek reklamdır. tüm politikasını yalanlar üstüne kurmuş, suratı eşek derisinden kalın olanlar için ise bir anlam ifade etmeyeceği aşikardır.
 • (bkz: up up)
 • fetullahci ak itleri deli eden reklam filmidir.
  ayrica fetullah'in eski talebelerinin gerceklerden it gibi korktugu herkesin malumudur.

  tanim: vatan hainlerini uzen reklam filmi.