şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eski chp'li görünümlü yeni akşenerci tayfa bunlar.

  işleri güçleri "oyumuz %25 tek başına iktidara yürüyoruz" goygoyu. bir de iyi parti ile ilgili yazılan her olumsuz yoruma "iyi parti korkusu her yeri sarmış yeaa ss:" diye kendilerini bir halt sanmaları.

  gelsin gençler, akşener ablanız da gelsin, kılışdar da ilk geldiğinde ortalığı yıkıyordunuz ama 8 seçimdir avucunuzu yalıyorsunuz. akşener de boyunun ölçüsünü alır yakında.
 • aktrollerin eline su dökemezler...
 • iyi parti yüzde kaç alır? bilmem. tek başına iktidar olabilir mi? bilmem. mevcut iktidar yerine iktidara gelmesi memlekete iyi gelir mi? bilmem. cumhurbaşkanı olurlar mı? bilmem. ama bu tür söylemlerden gına geldi. partiler örgütleriyle çalışırlar. örgüt yoksa parti de yoktur. ve iyi bir örgütlemenin ilkelerinden birisi "amaç birliği ilkesi"dir. dolayısı ile örgütü oluşturan her bir birey ortak amaca inanmış olarak çalışmalıdır. bir iktidar partisinin amacı nedir? dolayısı ile bu parti erbabı en azından iyi bir örgüt imajı veriyor.
  yani bir siyasi partinin iktidar olmak için çalışması kadar doğal ne vardır? mevcut iktidar partisinin 2000 li yılların başında nasıl çalıştığını hatırlayacak yaşa sahip misiniz? bilmiyorum. ama ben az çok hatırlıyorum. şimdi de bu parti çıktı ortaya. iktidar partisinin zamanında çalışması ne kadar doğalsa, şimdi de bu partinin çalışması o kadar doğal. bu kadar doğal bir çalışmayı tuhaf göstermek ne kadar akıllıcadır. ne istiyorsunuz? bir parti dışında hiç bir partinin olmamasını mı ? sadece memlekette tek bir parti mi olsun? ayrıca "boyunun ölçüsünü almak" yada "avucunu yalamak" ne kadar çirkin tabirler. bir kadını geçin, yaşı muhtemelen bizden büyük birini geçin, bir siyasi aktörün temsilcisini geçin herhangi bir insana yapılamayacak, söylenemeyecek kadar çirkin ithamlar bunlar.
 • akla mantığa en uygun siyasi partiyi menfaatsiz, sadece ülkenin geleceği adına desteklemek trollük mü sayın vajinasına koyduğum?
 • tinerci bjk tayfasından sonra gördüğüm en kanser kitle.
 • kötü yanı ise maaşsız olmaları.bu zamanda bedavaya trollük yapmak gerçekten de tebrik edilesi bir durum.yürüyedur'un.
 • trollükleri karşılığında sadece hak, hukuk, adalet ve özgürlük bekleyen kitledir.

  bazı yavşak köpekler gibi bu işi para ve menfaat için yapmazlar.
 • sözlükte olmadıklarını söylemek için ya eşşek olmak yada onlardan biri olmak gereklidir. daha şimdiden kabak tadı vermişlerdir. 24 hazirana kadar maaşlarının hakkını vermeye çalışacaklar. ekmek parası işte.
 • iyi parti'nin akp'den ziyade chp'den oy devşireceğini anlamış trollerdir. chp'ye saldırmaları bundan.