şükela:  tümü | bugün
 • melih gökçek'in iyi partiye katılması ve melih gökçek'in iyi partisine katılma olasılığı gibi başlıklarda kendisini sezdirmiş, ancak bu başlıktan önce somut olarak görülemeyen ilişkidir.

  melih gökçek, arasını fetö ile 17-25 aralıktan sonra dahi sıcak tuttuğu için akp'den sürülmüştür biliyorsunuz ki. reis tarafından bizzat yapılmıştır bu. yok elinde arşiv var ondan gitmiyor falan denmiştir kendi hakkında, reis enseden tuttuğu gibi kapının önüne koymuştur.

  buraya kadar olan hikayeyi hepiniz biliyorsunuz zaten. bilmediğiniz ise akp'nin suriyeli politikasına hiç bir zaman uyum sağlamayan gökçek'in en yakın adamlarından birisinin oğlunun iyi parti'de çok yüksek mevkilerde olduğu gerçeği.

  evet o ismin babası adnan beker. hakkında kömür kaçakçılığı ve silahlı suç örgütü kurmak gibi davalar olan melih gökçek'in has adamı adnan beker'in iki oğlu da iyi parti'de gayet üst mevkilerde siyaset yapıyor.

  birisi gökhan beker iyi parti'den ankara gibi önemli bir şehirde 3ncü sıradan milletvekili adayıydy.

  diğeri de pavyonseverliği ile ankara'nın dilinde olan oğuzhan beker, o da iyi parti gençlik kolları başkanlığı gibi önemli bir işte şu an.

  iyi parti'nin melih gökçek gibi bir sürgünün eliyle bu kadar kriminalize edilmesine şaşmıyorum, çünkü o nereye girse kriminalize edecek zaten.

  melih gökçek'in iyi parti de bu kadar etkin olmasına veya oldurulmasına şaşıyorum. herkes şaşıyor zaten, işte oda tv haberi; https://odatv.com/…kten-yeni-hamle-mi-25051836.html

  oğuzhan beker gençlik kolları başkanı olduktan sonra o güne kadar iyi parti için fetöcü diyen gökçek'in incecik kıvırarak fetö artık muharrem inceyi destekliyor gibisinden laflar etmesiyle alakalı kronolojisini ise twitterdan görebilirsiniz.