şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tamamen lidere, büyüğe saygıyla ve siyasi nezaketle açıklanabilecek bir güzelliktir.

  parti adı değişti diye ne sandınız? fıtrat yine o fıtrat, kan yine o kandır.

  devlet bey milliyetçi-ülkücü camianın lideridir. iyi parti de milliyetçi-ülkücü çizgide ve neredeyse tamamı mhp kadrolarından yetişme vekillerden oluşmaktadır. parti adı değişse de duruş aynıdır, bakış aynıdır.

  bunları da lidere ve büyüğe saygı ne demektir bilmeyenler ve siyasi nezaketten, türk töresinden ve milliyetçi ahlaktan anlamayanlar asla ve asla anlamayacaklardır.

  işte sağ geleneğin farkı budur. bu fark da ocu bucu olup asla devletçi ve milletçi olamayanların asla erişemeyeceği bir kültürü ve ahlakı barındırır.

  var olsun milliyetçi türkiye.
 • aralarında herhangi bir husumet olmayan iki kişiden yaşça küçük olanının,diğerinin elini öpmüş olması rezalet falan değildir.istiyorsunuz ki,millet birbirine hakaret etsin,birbirine düşman olsun.bu konuya gelene kadar,daha neler var meclis içerisinde.üşendim yazmaya.
 • yıllarca verilen emeğe iki yüzlü davranmamaktan, kişinin şahsına olan saygıdan ve kültürel özelliklerimizden dolayı, bence çok güzel bir durum. kişisel olarak bir problemi olması gerekmez insanların parti değiştirmek için.
 • bize böyle terbiyeli, efendi, particilik yapmayan ülkesine hizmet eden vekil lazım. çıkıp bahçeliye küfür etse daha mutlu olacak tipler var aramızda.

  not: chpliyim
 • türk örf ve adetlerini uygulayan bir vekilin; yine türkler tarafından yadırganmaması gereken davranışıdır.
 • iyi parti olmazsa tekrar mhp'ye dümen kırarım, o da olmazsa erdoğan'ın elini öper bir güzellik yapmasını beklerim el öpmesidir.

  bir de gittik oy falan verdik millet ittifakına.

  hayırlı uğurlu olsun vekil bey, halen ocak içindesin.
 • nerden baksan skandal.bahçeli seçim boyunca demediğini bırakmadı iyi partililere. vekilin bahçelinin elini öpmesi kadar bahçelinin elini öptürmeside skandal. ne zamandır büyükler demediklerini bırakmadıkları tiplere el öptürür oldu.

  yapılanı yaşlıya saygıylaaçıklamak imkansız. o zaman
  deniz baykal' ın elini de öpsün o arkadaş koşa koşa malum en yaşlı üye o.

  iyi parti ciden yamanacak cumhur ittifakı na . belli oldu ilk günden.
 • birinin önünde eğilerek el öpmek ilkel ve boktan bir adettir ona itirazım yok ama, bu tablo nihayetinde insani bir yakınlaşma, bu bir sevgi olayı. hoşuma gitti.
 • ben de diyorum neden iyi parti seçim zamanı bu kadar pasif kaldı. siyasetçiler arasında iki yüzlülüğün boku çıktı. zaten dilediğiniz gibi at koşturuyorsunuz memlekette, bari insanların umutlarıyla oynamayın. yarın akşenerle bahçeli el ele kurt işareti yaparsa şaşırmayacağım.

  edit: başlığı açan link koymamış sanırım buyrun