şükela:  tümü | bugün
  • google'da chp diye aratınca ilk sırada iyiparti.org.tr çıkıyor ve şöyle yazıyor:

"artık daha iyi'si var | iyi parti | iyiparti.org.tr?
    reklam www.iyiparti.org.tr/?
    oy tercihinizi değiştirin türkiye'nin geleceğine siz de bir katkıda bulunun."

hani akp, mhp, vatan partisi, hdp aramalarına reklam verirsin anlarım da, kendi müttefikinden oy çalmaya çalışmak ne kadar ahlâki ve adil?

chp böyle şeylere hiç meyletmemesine, hatta sırf iyi parti'nin seçimlere girebilmesi için 15 milletvekili vermesine rağmen, iyi parti hem parlamento seçimlerinde hem de cumhurbaşkanlığı seçiminde chp'den ve chp'nin adayından oy devşirmeye çalışıyor. iki ittifaka da oy vermeyecek, dışarıdan biri olarak söylüyorum: bence samimiyetsizce.
  • niye zorunuza gitti ki muharrem ince akşenerin vaatlerini çalarken aynı yolun yolcusuyduk ha bize gelmiş oy ha size
  • nesinden rahatsız oluyorsunuz?verilen reklam" bu cehapeliler" diye başlayıp,partiye saldırmamış.alternatifi var demişler.bu havadan nem kapmanın sebebi ne?bu kadar mı kendinize güvenmiyorsunuz?çünkü ince'nin 2. turda kazanamayacağını biliyorsunuz.

not:iyi parti.
    2. turda erdoğan karşısında kim olursa oyumu vereceğim.
  • beynnamesinde özerklik, koruculuğun kaldırılması vb. vaatleri olan, milletvekili listesinde sezgin tanrıkulu olan bir partiden daha iyisi var çünkü.

ittifaka gitmek için yalvarıp giremeyince ağlayan perinçekçiler size ne ?
  • (bkz: çen açığımızı mı buldun şapşik çey)

devamında oyum doğu perinçek’e yazmamışsın ama şaşırtıyorsun beni. seni küçük şirin perinçektroll.

abartılmaması gereken olay, ittifak bile olsa her parti kendi koltuk sayısını önemseyecek ve buna göre hareket edecek. bilmeyenler açsın ittifak sisteminin ne olduğunu ve niye ittifak bölümünde partilerin ayrı ayrı tercih alanı olduğunu araştırsın.
  • oldukça yaratıcı bir seçim çalışması olmuş.

chp diye aratan herkes chp'ye oy veriyor diye düşünmeyin, adamlar politize olmuş herkese ulaşabilecek bir yöntem belirlemişler. ayrıca iyi parti'nin daha fazla görünürlüğe ulaşması lazım, bu amaç için de başarılı bir çalışma olmuş.

not: chp
    not 2: bu seçim hdp
    not 3: ikinci tur muhalefet
  • hala bi algı oluşturma çabaları, hala birbirine kırdırma çabaları. geçiniz efendim bunları.

(bkz: tatava yapma bas geç)
  • biz bunlari ittifak der meclise sokariz, da yarin bunlar biribirine dusmez mi mecliste? artik koalisyon yapamayacak kadar radikal parti gormek istemiyorum.
  • sağımız akşener solumuz ince şimdi siktir git buradan
  • oyum iyi parti ve inceye. birbirlerine ana avrat düz bile gitseler tabanda ittifak tamam. 2. tura ince değil meral kaldı bu sefer de oyum ona olur. muhalafet arasında nifak sokmaya çalışan fitneciler siktirin gidin başka yere.