şükela:  tümü | bugün
 • tbmm genel kurulu'nda, iyi parti'nin çin'de ortaya çıkan 'corona virüsü' ile ilgili araştırma komisyonu kurulması önergesi reddedildi.

  link

  tık
 • haberi hiç okumadan önergeyi muhalefetin ve büyük olasılıkla chp’nin verdiği kolaylıkla tahmin edilebilecek reddetmedir.
  bu meclis ne zaman kendilerini seçen halk için çalışacak acaba?
 • yasal düzenlemeler cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle çıkıyor, tüm önergeler reddediliyor. meclis ne işe yarıyor bu durumda? ne gerek var ki?
 • başlığı tam hali “iyi parti’nin corona virüsü önergesinin akp-mhp oylarıyla reddedilmesi” olacak

  “tbmm genel kurulu, meclis başkanvekili mithat sancar başkanlığında toplandı. genel kurul´da iyi parti´nin, çin’de ortaya çıkan ‘corona virüsü’ salgınına ilişkin türkiye’de olası bir ölümcül enfeksiyon salgınının önlenmesi için gerekli tedbirlerin alınması amacıyla araştırma komisyonu kurulması önergesi görüşüldü.”

  gerekçe olarak belirtilen
  “sağlık bakanlığımız ve taşra teşkilatı, bu konunun ilk anından itibaren 7/24 çalışarak gerekli tedbirleri almaya devam etmektedir. sağlık bakanlığımız ve diğer kamu kuruluşlarımız gerekli tüm tedbirleri almıştır.”

  çin’de, aynı zamanda dünyayı da tehdit eden ve hızla yayılan corona virüsü akp-mhp oylarıyla reddediliyor. bari böyle önemli bir konuda muhalif olmadan birlik olup beraber bir şeyler yapalım. virüsün ülkemize sıçramasını sağ sol fark etmeksizin hangi vatandaşımız kim ister ki?

  haber linki

  apacinindovmelisi yazarın enrtysi için edit:
  komisyon kurulup bilim adamlarımız virüse çözüm bulsa fena mı olur? neden her şeyi biz yapamayız deyip topu başkasına atıyoruz? bu düşünce yapısı zaten bizi ülke olarak bugünlere getirdi. sen yapamazsın, sen başaramazsın, siktir et?
 • bunlar da ota boka komisyon kurduruyor. ak partili değilim, bunu belirteyim. bu ülkede sağlık bakanlığı var, işini hallediyor zaten. komisyon kurup neyi araştıracaksın? virüse çözüm mü bulacaksın? meclisteki bürokrasiyi yavaşlatmaktan başka bir işe yaramayacak önergenin reddedilmesi olayı. ilk kez takdir ettim akp kanadını.
 • gavs!! pardon sağlık bakanlığı 7/24 çalışarak virüsle mücadele ettiği için gerek olmayan önergenin reddidir.
 • bunlar vatana, millete hayırlı neyi meclisten geçirdirler? ülkeyi yediniz bitirdiniz yeter yeter biraz da vatandaşı düşünün.

  not: klasik akp’li olmadığını söyleyen yazar arkadaşa beyanan, ülkenin hiçbir kurumuna güveni olmayan çok büyük kitleler var ki bu kurumlara hesap sorduğunda vatan haini ilan ediliyorsun. insanlar vatan haini sayılmadan gelişmeleri takip etmek, ne önlemler alındı bilmek istiyor.
 • tbmm genel kurulu'nda, iyi parti'nin çin'de ortaya çıkan 'corona virüsü' ile ilgili araştırma komisyonu kurulması önergesi reddedildi.

  tbmm genel kurulu, meclis başkanvekili mithat sancar başkanlığında toplandı. genel kurul´da iyi parti´nin, çin’de ortaya çıkan ‘corona virüsü’ salgınına ilişkin türkiye’de olası bir ölümcül enfeksiyon salgınının önlenmesi için gerekli tedbirlerin alınması amacıyla araştırma komisyonu kurulması önergesi görüşüldü.
  görüşmelerin ardından, iyi parti’nin araştırma önergesi teklifi reddedildi
  haber linki
 • yazık ya şu bile siyasi nedenlerden kabul edilmiyor, ne kadar da utanç verici.