• normalde bu tip yazıların hiçbirine cevap vermemek gereklidir. çünkü troll beslemek onları daha da büyütüyor. fakat dikkatlerden kaçan bir şey var ki, bir kişinin bile acaba mı lan diye sormasını sağlasa bu yazı bizim için büyük kayıptır. zaten yazarın hükümet güzellemelerine bakılırsa, ağzıyla kuş tutsa iyi parti yine de oy alamayacaktır. belki makarna dağıtırsa oyunu verebilir başlık sahibi.

neyse geliyorum açıklamaya. kasım ayında resmi olarak kurulmuş bir parti var. abartarak söylüyorum ki 6 aylık bir parti. ne oldu da ele ayağa düştü? türkiye'de %2 oy potansiyelli iki partiyle anlaştı diye mi ele ayağa düştü? hayır. aylardır peşinden koştuğunuz saadet partisi sizinle ittifak yapmadı ve ateist parti olarak gösteremediğiniz için ele ayağa düştü iftirasına başvuruyorsunuz. üzülüyoruz biz de sizin adınıza. yıllardır kene yapıştığınız hükümet ve nemalandığınız maaşlarınız kesilecek. yepyeni şeyler olacak. iyi olacak diyoruz, korkuyorsunuz. korkmayın, olacakla öleceğe çare yoktur.

değerli iyi parti sempatizanı "umudunu kesme sakın; bak “iyi”ler var…"
  • sığıra bak o yüzden mi saadet partisi'nin kapısında köpek oldunuz sizinle ittifak kursunlar diye ak-it?
  • rahatsızlar.
    bu troll başlıklarının artmasının tek sebebi bu.
    yaklaşmakta olanın ne olduğunu farkındalar. yanlış anlaşılmasın bu aktroll yazarları kastetmiyorum. onların eline klavyeyi verenlerden bahsediyorum.

iyi partinin saadet ve dp ile ittifakı tayyip'in elinden bir kozu daha alacak. bu ittifaka şer ittifakı, fetöcüler vs. diyemeyecek.
    ayrıca bu ittifak akp'nin muhafazakar tabanından daha fazla oy çarpacaktır.

şimdi bir takım chpli arkadaşlar da saldırıya geçebilir; "biz atatürkçü diye oy veriyoruz, saadetle ittifak yapıyorlar." diye.

efenim bunları geçin.
    kurucularının tamamına yakını ülkücü olan bu parti, kurulduğu gün ümit özdağ'ın ağzında 'bu ülkücü bir parti değildir; biz %100'e hitap edeceğiz.' demişti.
    şunu hafiften kafanıza sokun artık.
    iktidar olmak istiyorsanız, akp'nin hitap edip oy alabildiği kitleyi kendinize çekmeniz gerekli. atatürkçülük, milliyetçilik bir yere kadar size oy kazandırır. gerisi muhafazakarlıktır. kitleleri kendinize çekerken takındığınız kimlikler, sizin aslınızı bozmaz. bu insanlar chp'den daha atatürkçü, mhp'den daha milliyetçi ve akp'den...akp'den her türlü daha iyi, şimdi tek tek sayamam.
  • aaa olur mu daha neler? umudumuz meral abla..
    anketlere tek başına %35 oy alıyor.. ittifakla birlikte %90 kesin
hesabın var mı? giriş yap