şükela:  tümü | bugün
  • az önce yol haritası konuşmasında yapmış olduğu açıklama.

herkes vatanında mutludur, 2019 ramazanında biz onlara konuk olacağız dedi.

bak meral akşener; ola ki başkan olursun, ola ki 2019'a kadar yaşarız ve sen o mültecileri göndermemiş olursun o zaman iki elim yakandadır bilesin.
  • suriyeli kardeşlerimizin öz vatanlarına kavuşmalarını kim istemiyorsa, şüphesiz o zalimlerdendir.
  • chp'nin de aynı anlarda verdiği vaad.

özetle suriyeli sorunun çözümü için, suriyelilerin barış içinde ülkelerine gönderilmesi için muhalefet partileri haricinde bir çözüm yolu yok.

oy verecek herkes buna göre hareket etmeli. ha karşı tarafta "10 milyon suriyeli daha alacağız" diyen akp var, seçim sizin.
  • oy verecek olmamın en büyük sebebidir. gönder de nereye gönderirsen gönder. ister edirne'den yukarı ister kilis'ten aşağı.
  • sağlam ve toplumda karşılığı olan bir seçim vaadidir.
  • suriyeli kardeşlerimizi vatan hasretinden kurtaracak vaaddir. burada çektikleri zorluklara çok üzüldüğüm için!! benim de oyumu kazandılar diyebilirim. gerçi yine de son dakikaya kadar türk siyasetinde her şey olabilir ve ben seçmen olarak fikir değiştirebilirim.
  • (bkz: anam coştu lan bunlar)

kimlikler çıktı ortaya.
    _ağada budur, paşada budur, reiste budur.
  • herkesin vatanı kendisine güzeldir. allah kimseyi vatansız kalmak zorunda bırakmasın elbette zor ama türk insanı olarak biz de çok iyi şartlarda yaşamıyoruz o yüzden şahsım adına kendi ülkenin vatandaşlarının çoğunluğunu açlık sınırının altında yaşatıp başka bir ülke vatandaşlarına ödenek ayrılmasını kesinlikle doğru bulmuyorum. umarım çözülür bu durum herkes evine, ülkesine döner.
  • meral'in bunu yapabileceğine inanmıyorum oy devşirmek için insanların hassas noktalarına dokunmaya çalışıyor çünkü ona o şekilde tembihliyorlar bak suriyeliler konusunu işle, insanlar mültecilere tepkili, buradan yürü diyorlar meral de atıp tutuyor.
    bu imkansız vaadlere kanmıyoruz. bir zamanlar herkese ev araba çamaşır makinesi sözü veriyorlardı şimdi de suriyelilerin hepsi geri gönderilecek vaadleri geldi onların yerine.
    oyumuz erdoğan'a.
    suriye'de savaş biterse zaten insanların büyük kısmı ülkelerine döner.
    suriye'de savaş bitmeden mültecileri göndereceğim vaadi boş vaaddir oy getirir ama uzun vadede gerçekleşmez.
  • o üstteki arkadaş akbok olduğu için bir şey söylemeye gerek yoktur.

kendi haline bırakın kemik bulamazsa gider.

umutlandıran vaaddir.