• ben haçlı ittifakı demedim. saçlı ittifakı dedim...
  • videoda iyi parti ile alakalı tam olarak ne var da kapak yapmış. belki chp yaptı, belki hdp yaptı.
  • tamam da iyi parti bunun neresinde dememize vesile olmuş kapaktır.
  • komik ama kapak filan değil. yukarıda açıklaması yapılmış neden kapak olmadığının, bir daha üstünden geçmeyeyim. ama iyi parti iyi yapıyor. bu tür paylaşımlar ile araştırmayı sevmeyen nüfusu kendine çekiyor, genç nüfusu eğlendiriyor, sosyal medyayı güzelce kullandığını gösteriyor. kararsız akp'li taban sittin sene chp'ye oy vermez. o yüzden iyi parti kapsın böyle işte. yoksa ya akp'ye atacaklar oylarını da mhp'ye. iyidir iyi

haaaa-llelujah haaaa-llelujah hallelujah hallelujah
  • bir allah varsa şayet, beni akp'ye oy vermekten korusun, demek istediğim durum. oy verdiğim adamlar bir şeyler yapacak, sonra başka bir şeyler yapacak ve ben bunu izah dahi edemeyeceğim. kendi izah edemeyeceğim bir şey için partisine niye gidip oy vereyim ki? saçma!
  • çok iyi ya. içinde yaşamasam eğlenceli ülke aslında.
  • akp'li değilim ama kapak falan göremedim ben. erdoğan'ın söyledikleri arasında çelişki yok.
  • afedersiniz de böyle salakça, böyle gerizekalıca bir kapak görmedim. iyi partiyi umut görenlere şu an acıdım resmen.

tayyip erdoğan kime soruyor “hayırdır” diye? ab ülke liderlerine. neden hayırdır diyor peki? çünkü bütün ab ülkeleri papa’nın liderliğinde bir toplantı yapmıştı. çekilen “ liderler fotoğrafı “ ile hepsi papa’nın emrindeyiz mesajı vermişti adeta.

papa ile tayyip erdoğan ilk defa mı yanyana geldi sanıyorsunuz? adam devletin lideri salaholar tabi ki ülke menfaatleri için herkesle görüşür.

tayyip erdoğan’ın avrupa birliğinin bir haçlı ittifakı olarak sunulduğu toplantıyı eleştirmesinden yola çıkarak, erdoğan’ın yaptığı vatikan ziyaretine laf çakan siyasi zekadan nasipsiz muhalif eziklik örneği.
  • bu millet atatürk barajının su tahliye kapaklarının on mislini gördü ama zaten hiç yoktular.
hesabın var mı? giriş yap