şükela:  tümü | bugün
  • kandırıldık,allah affetsin
  • (bkz: şerefsizim benim aklıma gelmişti)
    ne çektiysek çakma milliyetçilerden, çakma vatanseverlerden çektik... bu kadar pervanelikle ülke yönetimine talip olmak da manidar..
  • çok afedersiniz ama verdiğim oyu sikeyim dediğim gelişmelerdir. cb’da inceye vermiştim. meclis’te bunlara.

pişmanım!
  • sağcılarda sık görülen bir tür orospu çocukluğudur. gayet normal karşıladım, aksi durumda şaşırırdım.
  • doğru bir stratejidir. chp ile yanyana görünmeyip muhafazakar oylara talip olmasıdır. hep demiyor muyuz, chp tabanına oynamasınlar, muhafazakar tabanı hedef alsınlar diye..

adamlar bunu yapıyor benim gördüğüm kadarıyla, aksi taktirde nasıl ak partiden oy alacaklar?
  • valla artık halk içinden yeni birileri çıkıp işleri düzeltmeli mevcut siyasetçilerin hepsi aynı alışmışlar
  • degerli algici chp li suserler milletvekili secimine yaklasik olarak 4 yil 11 ay ve 15 gun var( tabii erkene alinmazsa) su anda yapacaginiz algi calismalari pek bi boka yaramaz.

ha biz belediye secimleri icin calismaya basladik diyosaniz ben de derim ki once bi partinizin lideri kim genel baskani kim onu bir belirleyin de sonra gelip burda iyip hakkinda algi calismasi yapin.

ıyip nin nerden geldigi dunde belliydi bugun de belli 20 sene genel baskanim dedigin adama selam vermek ne zamandan beri suc oldu. oyle bi hava olusturuyosunuz ki amk sanirsin butun vekiller istifa edip akp ye katilmis gibi bi hava esiyo. sacmalamayin lan.

siz bosverin bunlari gidin kurultay delegelerinizi falan bulun da kilişdar dan nasil kurtulursunuz onlarin hesabini yapin. ıyip bir yanlis yaparsa onun hesabini once bizler sorariz. siz kendi isinize bakin. bak kilişdar hala basariliyiz deyip duruyo.
  • hah, bir sene once , daha meral yeni baskan secim mecim de yokken yazdik bunlari
    okuyaydiniz,
    secimde de oy moy vermedik tabi ki
    ne olacagiydi?
    alayi serefsiz, goremiyorsaniz sizin probleminiz ergen surusu eksici