şükela:  tümü | bugün
220 entry daha
  • anlayınca ne olacak ama bir kaç tüyo verelim.

aşk insanı iyi seviştirir.
    aşık erkek iyi sevişir.
    titiz ve kuralcı erkekler kötü sevişir. kadınları çok bayarlar. '' niye bu böyle, niye şu şöyle, ne işi var bunun burda '' gibi sorularla kadına gına getiriler.

peki, iyi sevişen erkeğin başına ne gelir.
    orgazm olduktan sonra kadını derin düşüncelere sevk eder.
    kim bilir kaç bedene dokundu da öğrendi böyle sevişmeyi, kim bilir kaç kukuya oral seks yaptı, kim bilir kaç kadınla çılgın pozisyonlar deneyip yer çekimine meydan okudu diye.
    kabak yine erkeğin başına patlar.
  • nickinde zopa ifadesi olması.
  • kaç erkekle seviştiniz de anlıyorsunuz la ibneler!
    ( homofobik amaçla değil mizahi amaçla yazılmıştır )
  • deneyerek.
  • sizin üzerinize 5 km koşmuş ve sahibini yalamaya çalışan bir köpek gibi gelmiyorsa şansınız var demektir.
  • hayatındaki kadınlara bakın yoklukta gideri olan tiplerle takılıyorsa uzak durun bi cacık olmaz
  • iyi sevişiyorum diyorsa uzak durun.
  • memleket elden gidiyor bunlar hala sokuş peşinde.
    (bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
  • öğreniyorlar zamanla sorun yok. erkek arkim bakirdi ve ilk kız arkadaşı bendim mesela. ama öğrendi zamanla daha iyi uyum sağladık bence hiç bir önemi yok . ayrıca kişiden kişiye göre de kişinin nasıl seviştiği değişir diye düşünüyorum
  • bu yazı bir eskort evinde bulunmuş...

eğer bir erkek sizi gördüğünde eli direk sikine gidiyorsa abazadır. sikinin kalkmasını bekleyin, sonra memenizi gösterin anında boşalır.

eğer sadece sizi gördüğü zaman eli sikine gidiyor, onunla göz temasını kestiğiniz anda elini sikinden alıyorsa o bir çapkındır. kaçın ve amınızı kurtarın.

eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessiz ise bilinki o usta sikicidir. merak etmeyin o sizi bulur.
9 entry daha