şükela:  tümü | bugün
  • tıp dilinde ysks olarak adlandırılır (yeterince sikilmemiş kadın sendromu). asabi, yüksek volümlü, genellikle saldırgan mizaçlı, neye ağlayacakları belli olmayan kadınlar söz konusu olduğunda bu tanının konması gündeme gelebilir.
  • boyle bir huzursuzluk, bir saga sola sarma ihtiyaci var ise kadinda dun gece iyi sikilmemi$tir derler eskiler.
  • (bkz: malbaise)
  • iyi siken erkeklerden olusan bir toplumda var olmamalari gerekir, ama arada kacak mi oluyor, sizinti mi var ne oluyorsa boyle oluyor.
  • nasıl da eski bir hikayedir:
    "iyi ..memiş kadın yoktur, çok votka vardır.."
  • (bkz:kayit disi sikis)
  • iyi sikilememiş kadın filmleri deyince akla gelen klasiklerden en kalburüstü olanı, 30. yıldönümünü geçen sene kutlayan 1956 yapımı türk/belçikan ortak yapımı tuğrul hoplatan filmi.

az önce hakan sinemasındaki dünya galasındaydım. filmin yıldızları ve yönetmeni, post prodüksiyona müteakip ara vermeksizin yeni filmlerinin çekimlerine başladıklarından dolayı bizimle olamadılar ama, filmde resim seçicilik yapan, sinema emekçisi daniel komiksoyadı sorularımızı yanıtladı. blogumdaki röportajdan sıcak sıcak alıntılar, koklayıp daha fazlasını isteyin diye:

-gişe yapan filmleri düşününce ilk aklımıza gelen türlerden biri değil, kayıt dışı sikiş filmleri, ama hoplatan filmleri buna bir istisna. acaba yönetmen bu kadar sıradışı olmayı nasıl başarıyor?

+ünlü filmlerin arasına parça sokmamız ve bu şekilde sızmalar, bir zeytinyağı, ya da şimdi artık ayçiçek out olduğu için, bir kayma, ve bu şekilde oluşan spontane

-(araya giriyorum) sayın hoplatan filmlerinde hep aynı kadroyla çalışıyor, oyuncular olsun teknik ekip olsun... bunun sırrını neye borçlu?

+siz de hep bir borç harç sorgusu içerisindesiniz. alacaklı mısınız kuzum (gülüyor)... sualinizin yanıtı doğaçlanmış oyunculuklar. tek çekimde bitiriyor filmlerni tuğrul, o klaket var ya o klaket... bi kere inip kalkıyor, bitiyor film. zaten şimdi seslendirme teknolojisi, dublaj sanatçılarımız yok, (kaş göz ediyorum, "oraya gelicem" diyor) bütün oyuncular filmden sonra kendilerini seslendirirken tekrar ilişkiye giriyor, halvetten bahsediyorum evet (utanarak gülüyor), bu kadar içli dışlı olunca tabii ister istemez arada bir kimya oluşuyor. zaten kocaman bir aile gibiyiz artık. şengül rıza'dan bebek bekliyor. ultrasonda baktırdık kızmış. recep'in mine'den olma oğluyla, 2 jenerasyon sonraki başrol oyuncularımız da hazır bence. (utanmadan kahkaha atıyor)
  • (bkz:sozlugun ebesini hatirlatan kadinlar)
  • (bkz:trt 2 gibi kadın)