şükela:  tümü | bugün
  • iyi gençlik ve genç saadet üyesi gençlerin iyi parti müziği eşliğinde dans etmesi ve türkiye’nin bir dakikalığına güzelleşmesi olayıdır. özlediğimiz görüntüler.

t a m a m gibi duruyor.

kaynak
  • umut veren olaydır.

(bkz: tamam inşallah)
  • duygulandırmıştır.
  • atabarı oğlum o kafkas oynar gibi oynanır mı?
    hiç yerli ve milli bir oyun olmamış, bir pkk lı ile bir fetöcü görüyorum videoda ahahaha...

şaka lan şaka, bu sefer heralde t a m a m gibi ama bakalım. ;)
  • o zaman dans.
  • komünistim ve gözlerim doldu. kimse küçümsemesin. avrupa'da olsa ne kadar medeni deriz. alın işte bu ülkede de oldu. hayat sadece sol- sağ değil. bir yanda stand basıp bıçak çekenlere bakıyorum, bir yanda dans edenlere... oynayan iki kardeşimin de yüreğine sağlık.
  • kemalistlerimiz irtica geliyor yaygarasıyla cemaat ile milli görüşçüleri aynı torbaya koymasaydı bu görüntüler yirmi sene önce oluşacak, kimse o mağduriyetlerin ekmeğini yiyemeyecek, bugün bambaşka bir ülke olacaktık. artık iş işten geçti, boşuna umutlanmayın.
  • o ampul çetesi giderse ülkenin nekadar güzel olabileceğinin fragmanı gibidir.
  • (bkz: güzel günler göreceğiz güneşli günler)

yeter ki senelerdir bu insanları kutuplaştıran, birbirine düşman eden iktidar ve destekçileri ellerini çeksin bu ülkeden.
  • ağlamıyorum, gözüme medeniyet kaçtı.

keşke şu görüntüye diğer partiler de dahil olabilseydi. içeride kardeşçe dans edip dışarıya karşı omuz omuza mücadele verebilseydik.

sağ, sol, alevi, sünni, türk, kürt, o, şu, ocu, şucu, bucu...

insan gibi tartışabilsek. birbirimizi kırmadan.

her kesimden insanı dinleyebilsek. anlamaya çalışarak.

çok zor değil.

anadolu toprakları çok zengin topraklardır. istediğin sebzeyi ek, istediğin meyveyi ek.

bu topraklardan hepimize ekmek çıkar.

fakat, gel gör ki bir sabah uyanıyoruz;

birileri münafık ilan edilmiş. birileri gezici ilan edilmiş. birileri fetöcü ilan edilmiş. birileri tezek ilan edilmiş.

üzülerek söylüyorum: artık biz bu toprakları hak etmiyoruz.