şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adim adim kollektif yardımseverlik platformunun bu zamana kadar başta koşu vb. sporlar ile yarattığı kaynağı artık derleyip toparlayan ve canlı olarak takip etmenizi sağlayan bir çeşit internet portalıdır. bu zamana kadar toplanan gelir haftada iki kere raporlanarak koşuculara sunulurken artık bu platfom sayesinde canlı olarak koşucular platform üzerinden yarattıkları kendi hesaplarından takip edebilecekler. platform ara yüz olarak facebook u andırmakla birlikte olay facebook vb. sitelerdeki piyasa yapayım, reklam yapayım mantığından çok uzak olup tamamen yardım severlik koşusu kampanya yönetimi üzerine kuruludur. haa bunu yaparken sizi motive edici rozetler vb. de kazanabiliyorsunuz. tabii bu platformun arkasında yani oluşumunda katkıda bulunmuş müthiş firmalar ve sponsorlar da var. onları da burada zikretmemek olmaz. kimler bunlar; adim adim, salesforce, cloudteam , yuvarla.com,new balance,eker ve wings for life. bu kuruluşlar bir araya gelerek kimi platformun hazırlanmasına maddi sponsor olmuş kimi ise gerekli bilişim ve sistem alt yapısını kurmuştur.

  siz ne mi yapacaksınız? ister platforma üye olup iyilik peşinde koşa bilirsiniz. isterseniz ilgili kampanyalardan birisine bağış yaparak ülkemiz gelişimine ve refahına katkıda bulunabilirsiniz.

  daha geniş bilgi ve incelemeniz için;

  adım adım internet sitesi

  iyilik peşinde koş platformu
 • sevgili ıtır erhart hocamızın yoğun emekleri sayesinde ashoka olmuş sosyal yardım kampanyasıdır. fark yaratmıştır emeklerine sağlık katkı sağlayanlar da varolsunlar
 • hikayesi için amacı için bu videoyu izleyebilirsiniz. fikrin buraya taşınması ıtır erhart'ın chicago'da bir poster ile karşılaşması ile gelişiyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=lhzbr5iuyu4
 • 39. vodafone istanbul maratonu olarakta bilinen platformda erken kayıt için son günmüş.
  ilgilenenlere duyurulur.
 • bir arkadaşım ekolünden, arkadaşımı desteklemenizi rica ettiğim muhteşem oluşum

  https://ipk.adimadim.org/…43ebb205e406989c95da90478
 • hakettiği ilgiyi henüz göremediğini düşündüğüm şahane oluşum. arada bir up'lamakta fayda var.
 • çevremde bu platform aracılığıla koşan iki arkadaşım var. ikisinin aracılığıyla ufak da olsa bir şeyler gönderme fırsatı yaratan platform benim için. günlük koşuşuturma sırasında bizden daha zor durumda olan insanlar olduğunu unutuyoruz. umarım daha da gelişerek büyürler.
 • bu sene ilk defa içerisinde bulunacağım bu platform sayesinde gençlere, ailelere, eğitimcilere ve sosyal çalışanlara flört şiddeti, toplumsal cinsiyet temelli şiddet, cinsel istismarın tanımı ve biçimleri, koruyu-önleyici yaklaşımlar, çocuk için onay ve sınır kavramları, mücadele ve müdahale yöntemleri, cinsel şiddetin tanımı ve türleri, toplumdaki yaygın mitler gibi konularda farkındalık eğitimlerini ücretsiz bir şekilde veren cinsel şiddetle mücadele derneği yararına koşuyorum.

  desteklemeniz gerçekten çok önemli.

  şurası kampanya sayfam: https://ipk.adimadim.org/kampanya/cc22508

  şurası bağış yapabileceğiniz link: https://bagis.adimadim.org/?ccid=cc22508
 • bu yıl ilk kez benim de iyilik peşinde koşacağım platform.
 • az çok demeden gönderirseniz çok çok mutlu olurum.

  https://bagis.adimadim.org/?ccid=cc27677&m=t