şükela:  tümü | bugün
 • deli gibi takılan zuhal olcay şarkısı

  şarkı söylerim beğenmezsin, konuşurum dinlemezsin
  şakalarıma gülmezsin
  işin aslı sevgilim,
  sen bana fazla iyisin, iyisin
  fazla....

  yemeklerimden yemezsin arkadaşlarımı sevmezsin
  saçlarımı beğenmezsin
  işin aslı sevgilim,
  sen bana fazla iyisin, iyisin
  fazla..

  ben hiç mükemmel değilim, belkide sıradan biriyim
  işin aslı sevgilim sen bana fazla iyisin

  çok gülerim kızarsın
  ağlayınca kaçarsın
  güzel bile bulmazsın
  sen bana fazla iyisin fazla.......

  ben hiç mükemmel değilim, belki de sıradan biriyim
  işin aslı sevgilim sen bana fazla iyisin
 • bu sarkinin reggae oldugu yolunda iddialar mevcuttur.
 • sozleri leyla tuna'ya, beste ve duzenlemesi de onno tunc'a ait bir sarki. zuhal olcay'in oyuncu albumunde yer alir. ciktigi donemde bazi muzik yazarlari sozlerin shes too good for me'den arak, beste ve duzenlemenin de all that she wants'dan* arak oldugunu savunmuslardi.
 • iyi görünüyorsun anlamında kullanılan kelime.
  (bkz: seni iyi gördüm)
 • bilumum anne ve üst jenerasyon kadınlar tarafından "ne güzel kilo almışsın, yanakların dolmuş, iyi olmuş, sakın bunu bozma" anlamına gelen ifade. bu durumda endişelenmek, kilo vermeye başlamak için gerekli çalışmalara başlamak gerekmektedir.
 • "çok gülerim kızarsın
  ağlayınca kaçarsın
  güzel bile bulmazsın
  sen bana fazla iyisin fazla"
  kismi olmasa cok daha iyi olacak olan sarki.
 • hayatimin bir bolumunde harfi harfine yasadigim bi iliskinin bitisinden sonra aklima gelen sarki..yol haritasi gibi benim icin..allaim saclarimi beyenmezsin bolumu falan var..ben mi yazdim yoksa bu sarkiyi..yok artik daa neler..
 • zuhal olcay'ın söylemesi sözleriyle inanılmaz bir tezatlık yaratan bugün dilime dolanmış bulduğum şarkı.. mükemmel sözcüğüne bu kadar yakışabilecek bir kadın bile söyleyebildiğine göre biz de naçizane bulalım dilimizde ara sıra...
 • bu şarkıyı ilk çıktığından beri ne zaman dinlesem "ben bunu daha önceden dinlemiştim, neydi ya bu" şeklinde düşüncelere dalar, hangi ünlü şarkıdan apartma olduğunu bulmaya çalışırdım. 80lerden, çok popüler bir yabancı şarkıya aşırı benziyor ama hala hangisi olduğunu çıkaramadım. lisa minellinin şarkısı mıydı, laura branigan mıydı neydi allahım... ama emin olduğum birşey var ki, bu şarkıyı daha önceden dinlemiştim, ahanda şuraya yazıyorum.
 • türk pop müziginde yazilmis en ironik sözlere sahip sarkilardan birisidir. kücük bir öykü bu ve iki cift laf'tan sonra zuhal olcay'in ücüncü albümü olan oyuncu 'nun a1'i olmakla birlikte, ilk ciktiginda zuhal olcay naapmissin sen diye biraz elestirilmisti, ama biraz. sonra sevildi sarki, tutuldu. hic unutmam klip bile cekildi ki zannimca zuhal olcay'in ilk kliplerinden birisiydi bu. klip de üstü acik eski model bir chevroletde (sanirim) cicek takside avukat rolünü oynayan bekir isimi tiyatrocuyla yer almisti. tüllü bir sapka vardi kafasinda olcay'in.
  cok basarili bir albüm olan oyuncu 'nun hafif, neseli acilis parcasidir sonucta. leyla tuna, onno tunc, zuhal olcay'in kisa sürmüs isbirliginin nadir ürünlerindendir.