• deli gibi takılan zuhal olcay şarkısı

şarkı söylerim beğenmezsin, konuşurum dinlemezsin
    şakalarıma gülmezsin
    işin aslı sevgilim,
    sen bana fazla iyisin, iyisin
    fazla....

yemeklerimden yemezsin arkadaşlarımı sevmezsin
    saçlarımı beğenmezsin
    işin aslı sevgilim,
    sen bana fazla iyisin, iyisin
    fazla..

ben hiç mükemmel değilim, belkide sıradan biriyim
    işin aslı sevgilim sen bana fazla iyisin

çok gülerim kızarsın
    ağlayınca kaçarsın
    güzel bile bulmazsın
    sen bana fazla iyisin fazla.......

ben hiç mükemmel değilim, belki de sıradan biriyim
    işin aslı sevgilim sen bana fazla iyisin
  • sozleri leyla tuna'ya, beste ve duzenlemesi de onno tunc'a ait bir sarki. zuhal olcay'in oyuncu albumunde yer alir. ciktigi donemde bazi muzik yazarlari sozlerin shes too good for me'den arak, beste ve duzenlemenin de all that she wants'dan* arak oldugunu savunmuslardi.
  • bu sarkinin reggae oldugu yolunda iddialar mevcuttur.
  • zuhal olcay'ın söylemesi sözleriyle inanılmaz bir tezatlık yaratan bugün dilime dolanmış bulduğum şarkı.. mükemmel sözcüğüne bu kadar yakışabilecek bir kadın bile söyleyebildiğine göre biz de naçizane bulalım dilimizde ara sıra...
  • zuhal olcay'ın 'bi çay koy' mesajlı şarkısı.
  • "ne yardan ne serden geçerim" zihniyetindeki sevgilileri tarafından sürekli eleştirilen beğenilmeyen ancak bir türlü terk edilmeyen, bu muammaya anlam veremeyen ancak yine de sevgililerini terk edemeyen, öz saygısı yerlere düşmüş ancak artık (nihayet!) kızmaya başlamış kişilerin marşı sayılmakta olan şarkı.

(bkz: sarcasm)
  • hayatimin bir bolumunde harfi harfine yasadigim bi iliskinin bitisinden sonra aklima gelen sarki..yol haritasi gibi benim icin..allaim saclarimi beyenmezsin bolumu falan var..ben mi yazdim yoksa bu sarkiyi..yok artik daa neler..
  • bilumum anne ve üst jenerasyon kadınlar tarafından "ne güzel kilo almışsın, yanakların dolmuş, iyi olmuş, sakın bunu bozma" anlamına gelen ifade. bu durumda endişelenmek, kilo vermeye başlamak için gerekli çalışmalara başlamak gerekmektedir.
  • zuhal olcay'ın tesettüre girince bekir aksoy'a karşı üstünlüğü ele geçirdiği bir klibi vardı. bir de üstü açık chevrolet impala.
  • gereksiz bilgi olarak, üstü açık kırmızı chevrolet'in 45 plakalı olduğu kliptir.
hesabın var mı? giriş yap