şükela:  tümü | bugün
  • dizaynda ve icerikte ucmus,oyku,gorsel metin denemeleri iceren iki aylık yazın dergisi.kapaklar bayaa iyi.denemeli,sevmeli,adeta cosmali.ben beyoglu ada'da buldum.kitapcinizdan israrla isteyin derim.
  • ankara anadolu lisesi yayın organıydı güya.. zorla kapak yaptırmıştı müdür amca bana...
  • fotoğraf evi yayinevinin 2 ayda bir yayınladığı. yayın yönetmeninin ara güler olduğu fotoğraf dergisi. içindeki her bir fotoğraf ayrı bir sanat eseri, her bir hikâye ayrı bir dünya.

yayınevi geçenlerde ilk 45 sayıyı bir araya getirmiş özel olarak. derginin her bir sayısı bayide 10 tl. ama yayınevi 45 dergiye nedense 550 tl fiyat koymuş
  • fotoğraf konusunda kaynak teşkil eden bir dergi. 49. sayı ile yayınına ara vermişti. şimdi yeniden yayınlanabilmek için sponsorlar aranıyor. sitesinden detayını inceleyebilirsiniz.

http://fotografevi.com/sponsor.html
  • fotoğraf ve fotoğrafçılık dergisi.
    günümüzde kolayca ulaşılan, çekilen - çektirilen fotoğraf namına en güzel şeylerden biri idi, yayımına ara verildi.
    49. sayısı ara güler özel sayısıyla 'şimdilik' muazzam bir final yaptı.
  • iz dergisi kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor.derginin koordinatörü gölnur cengiz:''okurlarımızdan çok büyük talep geldi. açıkçası bu bana güç verdi. çünkü dinamikleriyle, popüler kültürle baş edemediğimiz için bu virgülü koymuştuk. ilan gelirleri kısıtlansa, kaynak bulamasak bile gerçek fotoğraf adına, abonelerimizle yola devam edebiliriz diye düşündüm ve bir kampanya başlattım."
    'iz' bırakmaya devam.izdestek
  • bugün öğrendim. geri dönmüşler. ve hatta bu dönüşten sonra iki sayı dahi çıkarmışlar.

önceden iki aylık olarak yayınlanırken şimdi zannediyorum üç aylık olarak yayınlanmaya başlamış.
    51. sayının (ağustos, eylül, ekim 2016) kapağında muhammed alinin 1974 zaire'de ki efsanevi galibiyetinin fotoğrafı kullanılmış. yeni sayıları henüz almadım. en kısa sürede edineceğim.

çok sevindim. hoş geldin iz. umarım kalıcı olursunuz.
  • sayfaları çevirmeye kıyamayacak denli kalitelidir. iki tane alınır ki biri hiç dokunulmadan serin ve kuru yerde muhafaza edilsin.
  • ikinci el pazarında gördüğüm gibi tozlarından içerisinden çekip bağrıma bastığım, seçkisi ve vizyonuyla müthiş fotoğraf dergisi. sanırım, tekrar kapanmış. muadillerini önerecek ve e kitap haline sahip olan suserların yeşillendirmesi önemle rica olunur.
    edit: sevgili leyla yazar arkadaşın düzelttiği üzre, sanıyoruz kapanmamış.