şükela:  tümü | bugün
  • izmir de gerçekleşmiştir. işte bunlar hep tesis yetersizliğinden oluyor. yüzbinlik stat şart.
    şaka maka seviyorum olum ben bu kenti.
    haber

--- spoiler ---

izmir’de, günde binlerce kişinin yolculuk yaptığı izmir banliyö sistemi'nin (izban) treninde skandal bir görüntü ortaya çıktı. tren içerisinde güvenlik kameralarına yansıyan ve biri kadın biri erkek olmak üzere iki kişinin uygunsuz görüntüleri adeta şoke etti. gece saatlerinde hareket halinde olduğu öne sürülen trende yolculuk yapan bir çift, trende kimsenin olmamasını fırsat bilerek durak arasında ilişkiye girdi. saniye saniye kameralara yansıyan görüntülerin izban treninde kaydedildiği iddia edildi.
    --- spoiler ---

edit: büdüt
  • türkçe eksikliği nedeni ile olmustur

edit: baslık değişmiş haberim yoh, iş bu giri anlamını yitirmiştir.
  • bir izmirli olarak benim de denemeye karar verdiğim hoş aktivite.
  • izmir’de, şehir içi toplu ulaşım aracı izban'da iki durak arasında bir çiftin ilişkiye girmesinin güvenlik kameraları tarafından görüntülenmesi olayı

2 durak arası 2-3 dakika arkadaş da kesin erken boşalma var.

kaynak
  • şöyle köpekbalığı saldırdı, evinin bahçesinde timsah buldu, bir oturuşta 150 hamburger yedi gibi haberleri de görürsek "biz de varız lan bu dünyada, gördünüz mü bizim de sikilecek dertli haberlerimiz var" diye çığlık atıp yan sokaktaki abd konsolosluğuna koşacağım. ^^

şaka lan şaka. ülke hala aynı bok. şu ^^ işareti de nedir çözemedim ama saçma bi mutluluk halinde yapılıyor sanırım.
  • yurt dışından bu tarz haberler sık sık duyuyoruz. eğer ülkemizden de böyle bir haber çıkacaksa, bunun batıya açılan penceremiz izmir'imizin izbanından başka bir yer olması düşünülemezdi. bu gurur hepimizin.

ayrıca diğer yazar arkadaşları yormamak adına esprileri de yapıp tamamlayalım

-çiğdem eşliğinde izlediğim görüntüler.

-elimdeki boyozu yere düşürmeme sebep olmuştur.

- midye yerken denk geldiğim ve ağzımdaki birayı püskürtmeme neden olmuş çift.
  • haberin içeriğinden çok "görüntülerin teknik servise gönderilmesi" kısmı dikkat çekiyor.
    aslında bir de görüntü nereden çıktı ortaya?
    izban bi zahmet istifa etsin.
  • (bkz: bana ne)
    (bkz: sana ne)
    (bkz: bize ne)

kıl kuyruk 2 tane çomar 3 tane de badem çıkar edep yahu falan derse cevabım basit. tacizlere, tecavüzlere, işkencelere ölümlere dur de, soyguna, açlığa, hayvan ve doğa katliamına dur de, çocukların, bebeklerin ölmesine sakat kalmasına dur de, annelerin babaların evlat acılarına dur de... ondan sonra gel iki kişinin edepsizliğini konuşuruz.