• caner eler ile birlikte giro d'italia 2015'in 7. ve 19. etaplarını anlatan, aynı zamanda wwe gibi, her türlü sporun maçını anlatan genç eurosport spikeri. bunların yanında, socrates derginin de internet sorumlusu.
  • en son şurada görülen arkadaş. random gülüşlerin efendisidir.
  • ufc türkiye adlı amatör oluşuma konuk olduğu videolarda dikkatimi çeken; yorum ve analizleri son derece başarılı, görünüşe göre mma ve dövüş sporları tarihine de son derece hakim, geleceği parlak spor kişisi.

ufc ve mma türkiye'de yavaş yavaş popülerleşiyor; izge can da zaten spor spikerliği yapıyormuş ancak maalesef canlı anlatımı nasıldır bir bilgim yok fakat özellikle maç içi pozisyon bilgisi ve bunun seyirciye aktarımı konusunda iyiyse (ya da kendini bu alanda geliştirirse) bu spor türkiye'de geniş kitlelere yayıldığı zaman basketbolda murat murathanoğlu'nun benzeri bir konuma gelebilir.
  • harika bir şekilde sunduğu her alp kayağı yarışmasında lihtenştaynlı sporcu tina weirather'ın ailesinin geçmiş dönemdeki başarılarını uzun uzun anlatan spiker.

fırsatını bulsa lokumu çekip tina'yı istemeye gidecekmiş gibi bir hali var =))
  • piyasada çok fazla vasat spor yorumcusu-yazarı vs. varken bu adamın kıymeti daha fazla bilinmeli.

derin spor bilgisinin yanında mütevazı olması da cabası.

ufc takip ederken tanıdım kendisini. konuyla alakalı her tweet e ilgiyle cevap veriyor sağolsun. takip ettiği spor sayısını artık ben de bilmiyorum.
  • sayılarının artmasını umut ettiğimi yeni nesil spor spikerlerinden
  • motogp'nin yeni sesi. bir yiğit top olmasa bile ben kendisini beğeniyorum, kendisini daha da geliştirir umarım.

edit: ilk kez tam bir motogp sezonunu sunuyor ve ilk 4 yarış itibariyle kendisini epey başarılı buldum. umarım serhan acar gibi uzun seneler boyunca kendisinin sunumunu izleriz.
  • anlattığı spor dallarında geniş bilgi birikimine sahip olan ve bunu seyirciye hissettiren parlak bir spor spikeri. alanları farklı olsa da tarzını ve konulara hakimiyetini inan özdemir'e benzetiyorum. umarım yolu açık, şansı yanında olur.
  • moto gp anlatımını çok beğeniyorum. her geçen gün daha iyiye gidiyor. yalnız, motosikletin en üst sınıfını sunan bir sesi gecenin köründe amerikan güreşi anlatırken duymak bana biraz komik geliyor.
  • kendi görüşlerini daha samimi aktaracağı bir moto gp podcasti yapsa iyi olur dediğim spiker. ayrıca amerikan güreşi anlatshsgsbansh(komik)
hesabın var mı? giriş yap