şükela:  tümü | bugün
 • hasan şaş'ın 9 eylül 2014 izlanda türkiye maçı öncesi dahiyane yorumu!

  https://vine.co/v/ozhz5ppvmyi

  şimdi izlandalı bi gardaşımız çıkıp tecavüz sonrası açıklaman ne peki diye sorsa hakkıdır bence.

  bu ne lan sanki çok müthiş futbol ülkesiyiz de izlanda'yı küçümsemeler..

  bonservis fiyatı arttıkça futbol seviyesi artmıyo işte amk bi kafasına sokamadık şunların.

  yabancı sınırlamasıymış siktirin gidin lan türk futbolculara sınırlama getirilsin bence ilk 11'de en fazla 3, 18 kişilik kadroda en fazla 6 türk oyuncu hakkı tanınsın. olcan'a 4.5 milyon euro bonservis sayan ülkeyiz 450 bin euro'dan fazla ederi varsa sabaha çıkmayayım!
 • lan allahtan üç demiş adam. ya beş deseydi ne olurdu acaba.*

  not: o değil de geçen gecede biliç için şampiyon olamazsa gider demişti sezon sonu için. etrafındakiler şöyle bir baka kaldılar. ntv sporda bir garip kanal. rıdvanı gönderdin hasan şaş nedir allasen.
 • bu cümleyi kuran adam, ligimizde iki kere şampiyonluk yaşayan takımın teknik kadrosunun içinde yer almıştır.

  adeta tek başına türkiye'deki spor anlayışını özetleyen cümle.
 • bu zihniyetteki kekolardan kurtulmadikca herhangi bir dalda ulkemizden kalıcı basari gostermesini beklemek ahmaklik olur
 • bugün de 2 defa götürdüler.

  (bkz: 9 ekim 2016 izlanda türkiye maçı)
 • şom ağızlı şaş beyanı.
 • bu müthiş tespitten sonra izlanda milli takımı her geçen gün katlayarak ilerledi aq.
 • 2002 dünya kupasında satılmayarak büyük hata yapılan futbol fakiri şaş'ın akıllara zarar yorumu. arkadaş sikicem futbolunuzu, ya hasan şaş, ya fatih terim, ya arda turan, ya demirören. bıktım ulan. nasıl bir tarikatsınız amına koyayım. bırak futbolu spordan soğuttunuz lan. ulan kel, futbol senin neyine? git pazarda limon falan sat. unutma, ummadık baş şaş yarar.
 • televizyonda yorumcu diye dinlediğiniz kişilerin bir çoğunun ne kadar cahil olduğunu, şu saçma cümlenin ardından 2 kere oynayıp 2'sinde de pozisyona giremeden toplamda 5 gol yediğimiz izlanda maçlarından anlamak lazım. (hiç uyarmayın, garantilemiş izlanda ile oynanan maçı saymayacağım)

  hasan şaş için yorumculuk "giderim stüdyoya, oturur iki kelam ederim, paramı alırım."'dan bir adım öte değilken, şu rezaletten sonra bile hasan şaş'ı savunan 100 tane mal ortaya çıkmıştı. bu ülkede her rezilliğin, her haksızlığın bir taraftarı çıkıyor zaten. bu gece izlanda pozisyon vermediği gibi, bizim kaleyi resmen topa tuttu. 350 bin kişinin yaşadığı ada, 80 milyon nüfuslu ve herkesin futbol delisi olduğu ülkeye bir kez daha ders verdi. 2014'te oturup 1-2 saatini ayırıp izlanda'yı araştırmaya üşenen hasan ise her mağlubiyetten sonra taşak konumuz olmaya devam edecek. hasan yalayıcı entryleri de vereyim, insan denen canlının ne kadar enteresan bir mahlukat olduğunu siz de görün.

  (bkz: #61411676)
  (bkz: #61411796)
  (bkz: #61426960)