şükela:  tümü | bugün
340 entry daha
  • büyük gün geldi, bize yapılan muameleye misliyle karşılık verilmesi gerekir.
  • bizim milletimiz acısını alır merakla beklemekteyim.
  • halkımızın ne kadar ezik olduğunun göstergesi olacak hareket.

biz de onlara yapalım!!! derslerini verelim!!! karşılığını ödetelim!!! diyen ezik sürüsünü takip edin.
  • bildigim kadariyla adamlar geldi ve antalya'da kampta. bu saatten sonra aramak komik olur.
  • bence kendimiz olalım. misafire saygısızlık bize göre değil.
  • izlanda gibi dünyanın medeni, en sakin izole olmuş ve huzur içinde yaşayan topluluğuna aslında içimizden bir kısmın onlardan daha medeni olabileceğini onlardan çok daha sıcak samimi insanlar olduğumuzu göstermek için iyi bir fırsat bunu yapmamak. ne bileyim çok daha farklı bir şey olsa belki misilleme gereği duyardım ama burda dünyaya ve kendini medeni sanıp bizi barbar ilan eden götlere güzel bi mesaj verebiliriz.

bilemiyorum altan..
  • bir türk'e yakışan en güzel şey misafirperverliktir. yanlışa yanlış ile karşılık verilmez!
  • adamlar direk uçaktan otobüse geçicek, ne köpeğinden bahşediyorsunuz kontrol noktasına bile uğramazlar.
  • köpeğe falan gerek yok gereken karşılığı sahada verelim yeter.

edit: bir iki ekleme daha yapayım. izlanda’dan öç almak istiyoruz değil mi? yani havaalanında bize yaptıklarının aynısını yapmak. ama şunu unutmamak lazım, bizimkileri o kadar çok bekletmemişler, şımarık oyuncular işi abartmıştı. zaten onların önemli kısmı yok ve bu sayede lideriz! gelelim intikam alma meselesine. başta “karşılığı sahada verelim” demiştim. izlanda ile aramızdaki puan farkı 4 (yazıyla dört). kalan iki maçımız var ve biri yarın izlanda ile. berabere kalmamız halinde bile izlanda turnuvaya katılamıyor, biz ilk iki sırayı garantiliyoruz. işte bunlara verilecek cevap bu, maçı kazanıp “hadi köyüne” diye yollamak. öyle köpekmiş fırçaymış bunlarla uğraşmaya hiç gerek yok.
  • izlandalıların çok korktuklarını biliyorum. adanlar parça parça geldiler o yüzden. ve asla otelden çıkmıyor, türk gazetecilere görüntü bile vermiyorlar. sikecez sanıyorlar heralde. ama sikebiliriz de. yine de onlar gibi bir faşist ve korkak bir millet olmadığımız için, kendi yaptıklarına maruz kalacaklarını sanmakta haksızlar.

ayrıca bir iki kendini bilmez romantik sıçmığın intikam hezeyanı türk milletine mal edilemez. intikam başka bir olay.
16 entry daha