• (bkz: snooker)

edit: şu entry'i girdim diye ne meriçliğim kaldı ne anneme sövmeyen ne fularım kaldı. moderasyonu gerçekten tebrik ediyorum. yani şu mecrada yaklaşık 12 yıldır yazıyorum daha önce hiç bu kadar kalitesiz, seviyesiz, aşağılık bir yazar kadrosu ile karşılaşmamıştım.

adam snooker yazdım diye siktir git orospu çocuğu yazmış özelden. var mı amk böyle bir şey?

sanki hiç futbol izlemiyorsun diyenler var. arkadaşlar mal mısınız? evet futbolu da çok yakından takip ediyorum. ama izlerken en çok keyfi bundan alıyorum. size mi soracağım amk neyden zevk alıp neyden zevk almadığını.

dar kalıplarınızı alıp götünüze sokabilirsiniz.

ek: bir tane hödük de gelmiş şunu yazmış "futbola nasıl football demiyorsak, bilardoya da snooker dememeliyiz.

adam bilardonun ingilizcesini snooker diye biliyor bide özelden ahkam kesiyor amk. özgüvene bak... sanki ben 3 toptan, amerikan'dan bahsediyorum.
  • nba'dir. bakın basketbol demiyorum dikkatinizi çekerim.
  • (bkz: tenis)

ama her maçı, her saniyesi değil... iki sporcunun da gününde olduğu, setlerde durumun dengede olduğu zaman, bir de pislik yapmayan, centilmen tenisçiler olduğu zaman... bir de mümkünse toprak kort...
  • 100 metre ve 400 metre bayrak yarışı
  • tribünden (hatta tribün yok tel örgü arkasında ayakta) amatör küme futbol maçları. mücadele, hırs, tribün sahaya direkt etkisi, maçı birebir yaşatıyor.
  • brezilya kadın plaj voleybolu.
  • tamam hepimiz golf tutkunuyuz, curling hayatımızın manası, snooker izlemediğimiz güne gün demiyoruz, hepimiz mahallede birer boris becker, birer pete sampras olduk...

yine de arada bakıyoruz denk gelirse, bazen hatta gözümüz bile takılıyor. sanki biraz seviyoruz da ve enteresandır ki böyle olan tek biz de değiliz.

the name of the game (bkz: futbol)
  • bir zamanlar formula 1 idi. michael schumacher bir türlü geçilemezdi, talihsizlikler vs. saç baş yolardık.

--- d. bahçeli sesiyle ---

günümüz formula birinde, iki tane gümüş ok, kalkmış sporu domine ediyor.

--- d. bahçeli sesiyle ---

birinci, ikinci belli. leclerc mi, vettel mi, verstappen mi üçüncü olacak? haliyle keyifler kaçıyor.

yerine formula e izleyebilirsiniz, arabaların pili falan bitiyor, yarış dışı kalıyorlar.**
  • tenis ve voleybol.
    sürekli hareket var, sıkılması zor.
hesabın var mı? giriş yap