şükela:  tümü | bugün
 • bir çeşit video izleme sitesi. sitedeki videoları izlemeniz için üyelik gerektirdiğini söyleyerek cep telefonu numaranızı girmenizi ve gelen şifreyi söylemenizi istiyor. sonrasında size hiç bir şekilde ücretli üyelik olduğu belirtilmemesine rağmen hattınızdan 56 tl lik mobil ödeme alıyorlar ve faturanız geldiğinde durumdan haberdar oluyorsunuz. destek@digi724.com yada +90 212 999 69 09 iletişim kanalından arayıp da ücret iade filanda talep edilmesin boşuna. telefona gelen mesajla onayınız alındı kimse kafasına göre para çekmedi diyerek salak yerine koyuluyorsunuz. bu yolsuz şirket sahipleri ve çalışanlarına dikkat edin. tüm yasal haklarınızın peşini bırakmayın. bir de bu tarz sitelerin oyunlarına düşmemek için gsm hattınızı mobil ödemelere kapatmanızı tavsiye ederim.
 • ücretsiz üyelik karşılığında film izlenilebilecek bir site izlenimi veren mobil hattınızdan 56 tl ücret yansıtılılan site. isim adres iletişim bilgileri vs girilmeden ve kullanıcının bilgilendirildiğine dair sözleşme butonu olmaksızın telefona gelen mesajla böyle bir abonelik ve ücret bedelinin tahsilinde mobil iletişim sağlayan kurumsal firmaların aracı olması esef vericidir.

  (bkz: #64232347)
 • 0212 999 69 09 nolu müşteri hizmetlerinden kampanyalara bağlanır gibi yapıp müşteri temsilcisine ulaşı,p konuyu çok uzatmadan, hizmeti kullanmadığınız için iade isteyebileceğiniz dolandırıcılık sitesi.
 • 56 lira haraç almış, "yalnız türkiye'de olur" cinsinden adi ve sahtekar sitedir.

  aradım, damla hanım ile görüştüm onay işlemi gerceklestirmissiniz diyor, başka birşey demiyor. yapmadım diyorum, sizin telefonunuz kullanılarak yapılmış diyor.

  aldıkları haraç, burunlarından gelsin, bana ne ben maaş alıyorum diyenin de burnundan gelsin.

  sabahın 6 sından gecenin 10 una kadar bu adilere haraç ödemek için çalışıyorum çünkü.

  tansiyonum yükseldi, başlarına gelen her kötü şey için aldıkları ahları hatırlasınlar.
 • yandex aracılığı ile ulaştığım, hiç bir bilgi ve ibare olmadan sadece telefon numaramı benden isteyerek hattıma 14 tl ücret yansıtan, dolandırıcı kuruluş.

  digi bilemem neymiş firmanın ismi, arayınca sadece lagaluga yapıyorlar. aklınızda olsun, hiç bir ibare olmadan 14 tl kesinti yapıyor bu firma. hatta 14 deyip 14.50 tl. parası değil 'kek'lenmek insanın ağırına giden.

  hayvan gibi yoğun çalışan birisi olmasam sonuna kadar bu dolandırıcılığın peşini bırakmazdım ama işte ne zamanım, ne enerjim var bu pisliklerle uğraşmaya. zaten dubai menşeli bir firma olduğu için hukuki ne gibi bir yaptırım olurdu, oda soru işareti..

  edit: imla.

  edit2: silinmiş her nedense, tekrar yazmış olayım.
 • az önce benim de tuzağa düşürüldüğüm site. resmen dolandırıldım. türk telekom da buna alet oluyor maalesef. bu konuda ne yapılabilir. yardımcı olabilen var mı acaba?