şükela:  tümü | bugün
 • bir çeşit video izleme sitesi. sitedeki videoları izlemeniz için üyelik gerektirdiğini söyleyerek cep telefonu numaranızı girmenizi ve gelen şifreyi söylemenizi istiyor. sonrasında size hiç bir şekilde ücretli üyelik olduğu belirtilmemesine rağmen hattınızdan 56 tl lik mobil ödeme alıyorlar ve faturanız geldiğinde durumdan haberdar oluyorsunuz. destek@digi724.com yada +90 212 999 69 09 iletişim kanalından arayıp da ücret iade filanda talep edilmesin boşuna. telefona gelen mesajla onayınız alındı kimse kafasına göre para çekmedi diyerek salak yerine koyuluyorsunuz. bu yolsuz şirket sahipleri ve çalışanlarına dikkat edin. tüm yasal haklarınızın peşini bırakmayın. bir de bu tarz sitelerin oyunlarına düşmemek için gsm hattınızı mobil ödemelere kapatmanızı tavsiye ederim.
 • ücretsiz üyelik karşılığında film izlenilebilecek bir site izlenimi veren mobil hattınızdan 56 tl ücret yansıtılılan site. isim adres iletişim bilgileri vs girilmeden ve kullanıcının bilgilendirildiğine dair sözleşme butonu olmaksızın telefona gelen mesajla böyle bir abonelik ve ücret bedelinin tahsilinde mobil iletişim sağlayan kurumsal firmaların aracı olması esef vericidir.

  (bkz: #64232347)
 • alenen vurgun yapan sözüm ona video izleme sitesi. şikayetvar sitesinde hakkında toplam 354 şikayet var. hepsinin hikayesi aşağı yukarı benimkiyle aynı. film izleyebilmek için telefon numarası isteniyor. numarayı yazdığınız anda telefonunuza mesaj geliyor: hattınızdan 56 lira abonelik ücreti alınmıştır, diye. hiçbir sözleşme, uyarı, izin olmaksızın! müşteri hizmetlerini arıyorsun, asgari ücretle çalışan zavallı kızlar yalan söylemek zorunda kalıyor. ne söylesinler? bu kalpazanlığın nesini savunsunlar? tatsız tuzsuz gurut peyniri gibi, yalancı peygamberler gibi aynı cümleleri tekrar edip duruyorlar. iler tutar yanı yok. başka isim vermek mümkün değil, bu garabetin adı soygun ve dolandırıcılıktır. hakkımızı hukuk yoluyla sonuna kadar arayacağız.
 • 0212 999 69 09 nolu müşteri hizmetlerinden kampanyalara bağlanır gibi yapıp müşteri temsilcisine ulaşı,p konuyu çok uzatmadan, hizmeti kullanmadığınız için iade isteyebileceğiniz dolandırıcılık sitesi.
 • 56 lira haraç almış, "yalnız türkiye'de olur" cinsinden adi ve sahtekar sitedir.

  aradım, damla hanım ile görüştüm onay işlemi gerceklestirmissiniz diyor, başka birşey demiyor. yapmadım diyorum, sizin telefonunuz kullanılarak yapılmış diyor.

  aldıkları haraç, burunlarından gelsin, bana ne ben maaş alıyorum diyenin de burnundan gelsin.

  sabahın 6 sından gecenin 10 una kadar bu adilere haraç ödemek için çalışıyorum çünkü.

  tansiyonum yükseldi, başlarına gelen her kötü şey için aldıkları ahları hatırlasınlar.