şükela:  tümü | bugün
  • izlerken sizin de bir kaç kere kaza yaptığınızı sanmanızı sağlayan videodur. adana'da yaşanmıştır.

ilk başta kaldırıma çarpıp takla attım. sonra uykusuzluk yüzünden fren mesafesini ayarlayamadım ve öndeki arabaya tosladım, bir adet bisikletliyi ezdikten sonra nihayet öndeki taksiye çarpıp mutlu sona eriştim.

altında büyük ihtimal şirket aracı olan araçla umursamaz bir şekilde trafik terörü estiren uykusuz süzük arkadaşımızı kutluyorum.

buyrun beraber kaza yapalım.
  • bi bk yok dağılabilirsiniz.
  • allah beterinden saklasın, cana birşey olmasın.

bu genç kardeşimiz neden uykusuz bilmeden yorum yapmazsak daha mantıklı olur. evet hatalıdır lakin hata insana mahsus.

tanım: uykusuz araba kullanılmamasını bize tekrar gösteren video.

not: ayrıca basit bir kaza için herhangi birini ifşa etmek ne kadar ahlaki bu da ayrıyeten tartışılır.

edit: he amk, siz duyarlı ve anlayışlı olmamı eleştirmeyin diye bunları yazmamam gerekiyordu, malum sadrazamın sol daşşağından çıktığınız için. tamam başa alayım, çocuk tamamen hatalı emniyet kemeri takmamış, ya yeni araba kullanmaya başlamış, yada uykusuz, herneyse. arabayı canavarca kullanmıyor, öyle dediginiz gibi trafik terörü estiren biri yok, türkiyede hergün binlercesi olan ufak bir kaza gerçekleşmiş. neyin tatavasını yapıyosunuz amk? birde acıp götüne başına bakmadan benimle dalga geçmiş dingilin biri. ulan oğlum sikindirik basit bir kaza için başlık açmanızı geçtim altında çocuğa saydırıyorsunuz, ne hakla amk. ifşa değilmişmiş, amk çocugun yerinde olsam donunuzu alırım lan götünüzden. ufak tefek gereksiz şeylerle vaktimizi harcamayın. sen boşgezen olabilirsin ama hepimizin işi gücü var, denyolar. o 'duyar kasan' diyen büzzük agzına sokarım, kuzunu da sikerim senin.
  • bu kadar salak olmayı nasıl başarıyorsun delikanlı?
  • 8 dakikalık gereksiz video.
  • uykuyla alalası yok, bildiğin apaçi bu. arabanın da fren bakımları allah'a havale edilmiş belli ki.
  • yanlış görmediysem, emniyet kemeri takılı olmadığı halde hava yastıkları patlayan bir araca ait olan bir kazanın videosudur.
  • "emniyet kemeri takılı değilken hava yastığı açılmıyormuş" efsanesine tepki olarak doğmuş bir adet kamil içeren video.
    yalnız şunda bile duyar kasan var, yok ifşaymış yok bilmemneymiş. kamu spotu olur lan bundan. ne ifşası kuzum?

edit: kimse yazmadan ben yazayım, "sizin otopark" yazıyor aracın kaputunda.
  • bir kekonun lüks oyun videosudur. sen gidip need for speed oynayacağına, bu yaptığın mallık değil de nedir be kardeşim.
  • o degil de herifte hiç şok yok lan.

vurdu, daha araba geri sekmeden arabadan indi.

ben olsam elim ayagım titrer, sigara falan yakar cakılırdım koltuga. devamlı vuruyor demekki.