şükela:  tümü | bugün soru sor
9822 entry daha
  • günlerdir aralıksız yağan gök gürültülü sağanak yağmuruyla psikolojilere oynayan şehir.
  • günlerdir aralıksız yağan yağmuruyla özüne dönmüş, küçüklüğümüzü hatırlatan biriciğimizdir.
  • şu an evim ana karadan bağımsızlığını ilan etti. yunanistanin gelip bayrak dikmesini bekliyorum. pencereden de olta atıyorum. gündüz kefal yapıyor gece de iri çupra yakalıyorum.
  • yağmurun hız kesmeden devam ettiği şehir. arada şaka yaptım der gibi duruyor, sonra tekrar şiddetleniyor. yağmur bulutları izmir e kafayı takmış vaziyette. şimşekler fena, yer gök inliyor.
  • son günlerde ve hala kendini londra sanan şehir. altyapı vs. olmaması çok güzel yersen ....
  • şimşekler yıldırımlar 20-30 saniye aralik verip tekrar tekrar çakıyorlar. korku filmi havasında bir gece geciriyoruz..
  • ne yağdı be.
  • 1 günde duvarların sıvalarını kabartan yağmura sahip şu an.
  • japonya'ya dönmüş kent.
    günlerdir yağmur yağıyor.
  • kıymetini bilin ulan o şehrin. 7 sene bursada üniversite hayatı, ve 7 senedir de çankırıda iş hayatı olmak üzere 14 senedir o şehirde yaşayamamdan dolayı özlemini çekiyorum. varsın olsun su bassın varsın olsun gök gürlesin, varsın olsun elektirik suyu kesilsin. izmirde yaşamak nefes almak bir ayrıcalıktır ulen.

yer değiştirmek isteyenler yeşillendirsin. gelin size çankırı verelim.
77 entry daha