şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
10695 entry daha
 • ozgurlukler ulkesidir izmir, insanlari da hala kibar ve saygindir, sacma sapan muhitlere gidip izmir bu mu yeaaa diyenlere bakmayiniz.
 • her gün varyant’tan bir defa konak’a inmem gerekiyor ve her gün aşağı süzülürken; eşrefpaşalı çocukları, izmir yangınında yanan cumbalı konak evleri ve o evlerin hikayelerini izliyorum, körfez manzarasına karşı. sonra içimdeki şehir romantizmi, izmir aşkına dönüşüyor ve başka şehirlerde soluklansam bile bu şehrin nefesimi kesiyor oluşuna hayranlık duyuyorum.
 • film analiz etkinliği

  https://eksiup.com/p/fv107160jeb2
  https://eksiup.com/p/m81071589rby

  karşıyaka çınar aile danışmanlık merkezinde
  bireylerin gözlemleri sonucunda oluşan filmlerden hareket ederek düşünmeyi, sorgulamayı, öğrenmeyi, paylaşmayı ve grup olmayı hedeflemekteyiz. film analiz gruplarımızda filmleri psikolojik öğeler yönünden ele alırken grup içerisinde bize hissettirdikleri, hayatımıza dokunduğu alanları paylaşacağız. hayatı sorgulayan, sanatı seven, psikolojiye ve sinemaya meraklı herkesi bekleriz.
 • 6 yıl oldu bu şehre geleli ve geldiğim andan beri seviyorum burayı. ülke standartlarına baktığında hakikaten yaşanılacak yer. 100 tane eksik yönünü sayarım fakat sadece varlığı ve coğrafyası bile yaşanılır kılıyor. ne bileyim denize yakınlığı, büyük şehir olmasına rağmen kaba bir kalabalığı yok, görece daha rahat yaşanılan bir yer olması cazibeli kılıyor. sonuç olarak kişisel tarihimde çok güzel bir yer kaplıyor. seni seviyorum izmir.
 • askerliğimi burada yapmam sebebiyle harcadığım şehirdir. normal şartlarda severdim ben burayı ama leş askerlik ortamından başka bir şey hatırlatmaz oldu. bu nedenle üzgünüm izmir daha da uğramam sana.
28 entry daha