şükela:  tümü | bugün
  • sirtakigen.
  • tepe açısı hayvani derecede geniş bir ikizkenar üçgen olacaktır.

üçgen dediğin dik üçgen olur. o da izmir-aydın-denizli üçgenidir.
  • rakı, balık, deniz üçgeni ile yakın dostturlar. severiz.
  • balıkesir, çanakkale ile aramıza girmese, edirne'den hatay'a medeniyet koridoru olacaktı.
  • aydın'ın aradan çıkması gereken üçgen. aydın ege'nin yozgat ilidir...

edit: tezi kanun yapan bütün aydınlılara bir teşekkürü borç biliyorum. bu entry üzerine şurada bu argümana cevap veren yazılara bakın ne dediğimi anlayacaksınız. angut, gerizekalı vs üstüne atılan küfürlü mesajları saymıyorum bile. hem bizim memleket güzel tatlı haminnoş diyeceksiniz hem de eleştiri gelince küfür hakaret edeceksiniz. yozgat bağnaz kabullenmez bunlar da aynısı ama ege bölgesindeyiz diye adamlar kendilerini manhattanlı sanıyorlar çok acı ya.
  • turizm, tarım, ticaret, sanayi, ne ararsan var, türkiye'nin en güzel üçlemesi. gelmeyin gari.
  • üçgen değil de doğru diyebileceğimizdir.
  • hayat üçgenim benim bu fakat bok vardı ankara'da olacak de mi?

aydın'a yozgat diyen arkadaş iyi demiş yazın gelirseniz bu tarafa kızılcık sopasıyla şezlongtan kaldıracağım seni. iyi ki bodrum gibi bir balon var aşağıda da buraya çok uğranmıyor. aralarındaki en huzurlu ve turizmde maddi açıdan zorlamayan şehir aydın.

edit: 2 hafta önce ankara'dan geldim ve evde karantinadan çıkmadım. tadını da çıkaramıyorum memleketimin.
  • kalabalık, sıcaklığı ve çöp dolu doğasıyla ünlü, talan olmuş, içler acısı bölgelerdir.

edit: yazım hatası

edit 2: aşağıda "ilgi orospusu" diyen ağzı da kendisi gibi olan şahsa ithafen;

fethiye'de yaşıyorum dostum, soyağacımın dibi de fethiye, 1826'dan beri.
    instagram çıktığı günden beri buralar böyle. 35 yaşındayım, mail adresini ver sana çocukluğumdan fotoğrafları atayım.
    sayıya bakarsanız 190.000 nüfus düşüktür istanbul-ankara vs şehirlere göre. ama yüz ölçümü minicik olan bir bölgeye bakarsanız ve son 5 yılda bu rakam 2'ye katladıysa, ilgi orospusu diyen ağzına neler gireceğini tahmin bile edemezsin.
    başlıkta bahsedilen bu bölgeler son 5 yılda aklınızın hayalinizin alamayacağı kadar pislesmiş, kötüleşmiştir. isteyene karşılaştırmalı kanıtlar sunarım. o güzellikler hayallerinizde. benim köyümün eski nüfusu 1000 civarıydı. şu anda köy kahvesinde tavuk ve keçi sevmeyen istanbul ve ankaralılar bohem kasıyor.
  • gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü olan aydınımı görünce mutlu olduğum başlık.