şükela:  tümü | bugün
 • izmir büyükşehir belediyesi'nin kılıçdaroğlu'nun açılışa geleceği bölgedeki tepeleri ağaçlandırıp çim ekmek yerine yeşile boyaması.

  sokakta dans eden lübnanlı kızı gören yazarların bu dünya adına umutları yeşeredursun, bu rezaletler gibi rezaletler karşısında ülkemiz adına benim umutlarım çoktan karardı.

  düşmana gerek yok, biz kendi kendimizi rezil ediyoruz zaten.
 • öncelikle cem yılmaz ın dediği gibi ''belediye mi taytını giy gel'' şeklinde olursa olacağı bu. bu fikri veren kişinin kafasından bana da lazım.

  askeriyede vardır buna benzer bir durum. paşa gelecek, sıçmasın diye kuşların altı bezlenir, 837 defa boyanan kapı baca tekrardan boyanır, şişman, sıska, tek kaş, çirkin yüzlü askerler yemekhaneye gönderilir akılda canlanan iyi ve güçlü asker tipli insanlar ip gibi dizilir, yeni iş başları çıkartılır ütülenir giyilir ve bütün bunlar o paşanın gözünün boyanması içindir.

  burada ise daha aşağılık bir durum mevcut.
 • şakaysa komik gerçekse acayip komik bu nedir amk.
 • cehalet başa bela dedirten başlık. bir boktan anlamıyorsun bari bu konuda açılan başlıklara bir baksaydın benzer başlık sıçmadan önce

  (bkz: hydroseeding)

  ayrıca (bkz: araştırmaya inanmak)
 • (bkz: hydroseeding)

  boya değildir.
 • bunu ilk amerikada yapmışlardı sanırım, tabi orda kurak geçen bir yaz gibi bir sorun vardı, insanlar susuzluktan sararan çimleri niyeyse? yeşile boyatmışlardı.

  bu ise tamamen manasız ve anlamsız, işin komik yanı açılışı yapılan yerin “yaşar kemal kültür sanat vadisi rekreasyon alanı” olması. bu mu rekreasyon?

  hiç olmadı olduğu gibi bırakıp, burası ile yapılması öngörülen yeşillendirme ve çevre düzenlemenin bir 3d görselini pano olarak falan koysalardı bari.
 • ızmir bb degil, abdul batur yani narlidere belediye baskani yapmistir.

  ıkincisi hydroseeding adı verilen çim püskürtme tekniği imiş.

  başkan açıklama yapmış.
  narlıdere belediye başkanının açıklamasi

  yeni gelişen bir ilçe nasıl peşkeş çekilir adlı belgeseldeki türünün bir milyonuncu örneğidir o ayrı.