şükela:  tümü | bugün
 • internette arattırdığınızda karşınıza çıkan yorumları okuyunca dehşete düştüğünüz ama işin özü öyle olmayan hasta dostu harika hastanedir çünkü rakiplerinin tekerine çomak sokmuştur. bu yüzden düzenli olarak bu şekilde karalandığını düşünmekteyim.
  şimdi efendim bu can hastanesi izmir'de yeni ve hemen ilerisinde bir rakibi var ki yıllardır izmir'de özellikle gece acile gelen hastalara dolar işareti muamelesi yapan, yapıştırdığı 3 cm flastere bile 4 tl yazan bir hastane. dolayısıyla bu adamlar gece osuruktan bir iğne ve muayeneye 800 tl para alırken can hastanesi geldi adamların dibine sgk anlaşmalı hastane açtı ve tahliller dahil 150 tl gibi para almaya başladı. sonuç olarak hedef tahtasına oturdu kanatimce. korkmayın efendim on numara temiz hastane ve doktorları da hem güleryüzlü hem de bilgili.
 • (bkz: morg)
  dün sabah saat 6:00’da annemi bu hastanede kaybettik.
  anneme izmir katip çelebi üniversitesi araştırma hastanesi’nde pandemi sebebiyle yatış verilmedi solunum yetmezliği sıkıntısı vardı kalbinde sıvı fazlalığı olmasına rağmen kalbi normal dediler,ve burada annemin sağlığı orta kritik seviyedeydi.
  izmir özel can hastanesi’ne sevkettiler 2. gününde entübe oldu sağolsunlar canım annemi bu hastanede 3 günde öldürdüler.
  hafif soğuk algınlığı için bile gidilmemesi gereken hastane.