• izmir depremi sonrası manavkuyu mahallesi 275/b sokaktaki karagül apartmanında yaşayan bir kişi depremde binası yıkıldığı için digitürk üyeliğini iptal etmek istiyor.

cayma bedeli olarak 483 tl ve dekoderi geri veremedigi için dekoder parası isteniyor digiturk tarafından. gel de yıkılan binada sen bul kendi dekoderını digiturk bu ne aymazlık ne iş bilmezliktir.

görsel

rezalet gibi rezalettir pes!

edit1: olay medyada da yer almıştır , destek için teşekkürler haber linki
  • why high one why.
  • gayet normaldir. sahibi araplar.

bir araptan insanlık beklenemez.
    e tabi muhtemelen böyle bir durumdan haberleri de yoktur ama yine de konuyu araplara bağlamazsam çatlarım.
  • (bkz: çanak lobisi)
  • rezalet puanım 10 üstünden 10. kapitalist şirketlerin benzer acımasızlıklarını teşhir eden herkese teşekkürler. bunların reklamlarda başka gerçek hayatta başka olan yüzünü herkes görsün.
  • 10/10 luk rezalettir. istanbul 'da deprem olursa hasarlı modemler için maliyetinin 5 katını abonelere fatura etmezlerse ben bişey bilmiyorum.
  • böyle egolu müşteri memnuniyeti olmayan şirketlerden iğreniyorum, ilk vukuatı kesinlikle değildir
  • bu rezalet değil düpedüz insanlık suçudur. hem afet bölgesinde bir insandan cayma bedeli istiyorsun (belli ki adam giderlerini kısmak zorunda), hem de yaşadığı bina yıkılmış olan bu insandan dekoderi iade istiyorsun.

lan hadi tüm iyi niyetinle; şirket prosedürü, söylenmek zorunda, belki eylem farklı olacaktır diye düşünürsün de , çağrı merkezi çalışanının 1 gram da beyni yok muymuş acaba "ulan ben bu durumu bir teyit edeyim, lönk diye böyle bir bilgi paylaşmayayım, adam izmir'den arıyor" diye düşünmemiş.

bu hakikaten rezalet değil, başka birşey.
  • digitürk 2016 yılından bu yana bir arap şirketidir, adındaki türk ibaresine aldanılmamalıdır.

edit: cocoisback uyardı sağolsun, 2016 yılında araplara geçtiği ifadesi eklendi.
  • rezalet gibi rezalet. devlet ne halt yiyor arkadaş bu durumlara müdahale etmeyecekse. devlet bu ülkede vergi almak için var sadece
32 entry daha
hesabın var mı? giriş yap