• instagramda gördüğüm festivalimsi etkinlik. biletleri aldık takipteyiz .

ay sonra gelen edit: alttaki yorumdan ögrendim ki (bkz: salda genclik festivali 2018) rezaletini yapan binlerce insani magdur edip dolandirdigi söylenen firma yapıyormuş.o kadar bilet aldık ama iadesini yapacağım. siz önce lütfen onca kişinin, çevremde bile mağdur kişilerin para iadelerini yapın sonra gizli şirketlerinizle yeni bir festival yapın.

buraya yakın tavsiyelerim

(bkz: kuşadası festivali)
    (bkz: gezgin fest izmir)
  • daha ilk günden sokakların çöp dolduğu etkinlik. organizasyonu düzenleyenin içeri alımlarda ki fiyaskosu, yuh seslerinin evin içinde yankılanmasından nasıl bir firma olduğu belli. siz gittikten sonra biz burada yaşamaya devam ediyoruz gençler, lütfen nasıl bulduysanız öyle bırakın.
  • diğer festivallere kıyasla uluslararası sanatçı getirmeyi başaran festivaldir. ancak günlük biletler epey pahalı.
  • bu yaptığınıza karnaval falan demeyi geçin, halk konseri denir.

sene olmuş 2019 biletinizin çıktısını alıp giriş yapılacak deniyor. biletin üstünde modem şifresinden beter bir kod, görevliler tek tek bilgisayarlara bu kodları girdiler. sıra uzadı kaynak yapmalar, yığılmalar başladı. 2 buçuk saat sırada bekledi insanlar. insanları bu kadar gerip daha işin başında bu kadar enerjisini düşürdünüz.

sabrınız sonuna kadar sınandıktan sonra kapıda da doğru düzgün bir arama yapılmadı. bizim açılmamış sigara paketimize sıkıntı yapan güvenlikler, hapçısını almışlar içeri, apaçisini almışlar, kim ararsanız var. kapıyı geçtikten sonra da 1 güvenlik yok içeride, bu hapçılar apaçiler kertenkele gibi takıldılar içeride.

ses sisteminden bahsetmek bile istemiyorum. yapılan şu; en çok seyirci getirecek gruplara sanatçılara deli gibi para basılmış, kalan her şey leş ya. çevre düzenlemesi sıfır, tuvaletler berbat-sayısı az, bira alınacak noktalar az saçma sapan yerlerde, sahneye yakın olan 1 nokta vardı sadece ya 1.

bu organizasyonu kim yapmışsa gitsin inşaat falan yapsın belli senin müzikle, sanatla, gençlikle işin yok git 1+1 yap kardeşim sen.
  • instagramda millet kotu yorum yapinca arkadaslarina yazdiran ama hala rezalet olan rezalet.
    komedi.
    festival degil komedi.
    ahahhdhkahajs, sinirden cildiracagim gercekten.
    ulan hangisine laf atayim, size organizator diyenin ta amk.

insan nasil. 5 bin kisilik kamp alanina rezalet sayida insan sokar.
    sizin yaptiginiz ise ben sokayim.
    bir tane duzgun sey yok, ses bile kotu.
    hoporlorler berbat
    rezalet.
  • ulan o kadar para verdik. hesap verin ibneler

(bkz: #91850308)
  • kesin bi bokluk çıkıcak diye gitmeye çok hevesli olmadığımdan henüz bilet almadığım ama ev sahipliğimden dolayı en azından hafta sonu konserlerine gideceğim karnaval. semte, duyduklarıma ve kendi tecrübelerime göre editlerim ama tanıtım videolarındaki gençler iticiydi çok fazla ümit vermiyordu.
  • milyon yapım'ın tekelinden kurtulabilmek için desteklenmesi gereken festival.

takvimime uymadığı için ben gidemedim ama bunun gibi alternatiflere ihtiyacımız var.
  • 2. günü sabahında, çadırımizi bile orada bırakıp ilk otobüsle geri döndüğüm etkinlik.
    neresinden bakarsan bak rezalet.. 1 ay önce kamp kombine biletin sınırlı sayıda satılacağini söylemişlerdi. ama dün akşam üstü sahil bölgesini yeni gelen kampcilar için açtılar. içerisi kuru insan kalabalığı oldu.
    tuvaletler, duşlar, şarj vs. hersey sıkıntı. suyun 2tl olmasının mantığı garip.
    bütün gün yapabileceğin hiç bir şey yok. herseyi geçtim gölgelik bir yer bile yok. güneş altında tüm gününü geçirmeye çalışıyorsun.
    rezalet.

edit: bursa'dan gitmek isteyen varsa, kamp + kombine biletimi hediye edebilirim. ben eglenemedim, belki yerime eğlenirsiniz.
  • arkadaş şu festival veya karnaval mantığı ne zaman gerçek anlamda yapılacak bilemiyorum.

bekleme sırası hakkında yeterince entry girilmiş, hepsi harfiyen doğru. 4 saat bekledik biz de.

rio,oktoberfest gibi festivallere baktığımız zaman gerçek anlamda eğlendiren, bol yarışmalı organize edilir.

bizdeki tek mantık ise 2 sanatçı koyup kamp alanı yaratmak.koskoca festivalde tamamen kapitalizm hakim.nefes almak dışında her şey ücretli. hiçbir yarışma veya etkinlik yok müzik dışında. insanlar çadırdan kalkıp, yüzmeye gidip,duşunu alıp, akşam müzik etkinliklerine katılarak günlerini geçirmeye çalışıyorlar.(nasıl geçirebiliyorlarsa artık)

baş sponsor efes olmasına rağmen biraları pahalı,hiçbir şekilde bir etkinliği yok. sadece para kazanmaya gelmişler buraya.

kalabalık olayına girmeyeceğim çünkü herkesin eğlenme hakkı var, fakat kapasitenin çok üzerinde alım yapıldığını 3 yaşındaki çocuk bile anlayacaktır.
hesabın var mı? giriş yap