• izmir’de gerçekleşecek irlanda temalı ekşi sözlük zirvesidir.

toplanın izmirliler içimizdeki irlandalıyı dışarı çıkartıyoruz.
    bunu yaparken içiyor, sohbet ediyor, hasret gideriyoruz.

tarih=25 mart 2017 cumartesi
    saat = 19.30
    yer= malt irish pub
    soursummitz

zirvenin şenlenmesi için size bazı öneriler hazırladım;

öncelikle konsepte uyum sağlamanız için sizden yeşil tonlarında kıyafetler giymenizi öneriyorum.*

mekan yöneticisinden "sizi nachossuz bırakmıcam" sözünü aldık( fetch me some wine will ya şahidimdir.)biranızın yanında meze olarak hoş sohbetinizi ve nachosunuzu eksik bırakmamanızı öneriyorum. *

“yanlız gelirsem sıkılır mıyım?” cılar için ufak kaynaşma oyunları mevcut oyunlarla kaynaşmanızı öneririm.*

ve son olarak geleceğinizi bize bildirmeniz için mesajınız ver yeşilimi hiç söndürmemenizi öneriyorum *

not: bu entry kendini editlerle güzelleştirecektir.

not2: kişi sayısını mekana göre optimize etmek için kontenjanı sınırlamak zorunda kalabiliriz.

not3: çaylak dostlarımız için mail adresim muharremmm89@gmail.com dur.

unutmadan desteği için pek değerli kardeşim fetch me some wine will ya ya p.ö.k. adına selam eder şahsi teşekkürlerimi iletirim.

edit: afiş geldi

edit2: playliste müzik ekleme talepleri içinfalse pretension a yeşil lütfen

edit3: aşırı yüklenme * adını yazdırıp gelemiyecek olanlar ve adını yazdırığını sanıp mesajınız var yeşili ben tarafından yakılmayan suserlar danışmaya lütfen
  • anneanne tarafından yarı iskoç olmam sebebiyle gözlemci sıfatıyla katılıp katılamayacağımı merak ettiğim zirvedir.
  • mustafa denizli'nin de çağrılması gereken zirve.
  • başıma bir şey gelmeyecek ise istanbul'dan çıkıp çıkıp gelmek istediğim zirvedir.
    irlandalı değil hollandalıyım olur mu?
  • (bkz: izmirde son tango)

tereyağ olayına girilmeyecekse katılabileceğim zirvedir.

tereyağ var mı lan?

edit: gözlerim su yeşili hatta okyanus yeşili yeterli olur mu? gerçi maviye de çalıyor biraz sizin için sorun olmayacaksa benim için de olmaz... mavi giyip geliyorum...
  • ilk uçakla katılacağım zirve. uganda'dan selamlar.
  • mekan seçimi iyi olan zirve.
  • yakından tanıdığım, '' pırlanta '' diye nitelendireceğim 2 kişi tarafından düzenlenen zirve. artık izmir'de yaşamadığımdan ötürü katılamayacağım lakin katılanlar için güzel bir zirveyi kendilerini beklediğini söyleyebilirim. mekan seçimi de güzel olmuş. iyi eğlenceler dilemek düşer bize.
  • önemli bi' aksilik çıkmazsa katılmak istediğim/katılacağım zirve.
  • tam da maaş günümden 10 gün sonraya ayarlanmış zirvedir. muhtemelen ben maaşımı yemiş olacağım ve kredi kartım bunun şerefine biralara güzel taksitler yapacak

güzel olmama ihtimalini düşünemediğim zirvedir.
    aklında en ufak şüphesi olanlar.
    hadi ama zirve ayağınıza geldiiiii
hesabın var mı? giriş yap