şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son çıkış hareketidir.
    kaleleri düşerse her şey değişir.
    koskoca cumhurbaşkanı sokakaklarda ve akp reklamı yapıyor.
    meclis başkanı yıldırım kanunu çiğneyerek adaylığa soyundu.
    izmir adayı şu an canlı yayında, alkollü mekanlara her türlü izin veririz inşallah... gibi açıklamalar yapıyor...
    şaka mı bu insanlar. kanunu yıka yıka gelecekler belli.
    birleşelim artık yeter lan.

edit: en kötü zihniyeti bu başlık altında görün lütfen.
    bir chp'li olarak cümleye girip, chp'nin dinazorlardan kurtulması lazım diye devam eden zihniyettir.
    bu zihniyetin olayı şu; akp kalsın, hükümeti istediği gibi yönetsin başka aday çıkarsa bakarız.
    bu tiplere bakmayın, prim vermeyin ne olur. bu salaklar yüzünden bu haldeyiz.
  • bu adamlar belediyecilik sayesinde memleketi ele geçirdiği için dikkat edilmesi gerekendir.
    dikkat edin bu üç şehire oynuyolar, neden?
    belediye belediye, adım adım ele geçirdiler memleketi.
    lütfen bu sefer sağ duyulu olun lütfen.
    seçim gününe kadar yazacam buraya.
    şimdiden af ola
  • binlerce kez up diyeceğim başlık.
  • katilmadigim serzenis. bir chpli olarak dilegim her üç şehirde de akpnin catir catir almasi ve chpnin kendine kaynak, para vs elde edebilecek tek bir yeri bile kalmamasidir.

yeni kan, yeni olusum gereklidir ve bunun icin tek yol önce dinozorlardan kurtulmaktir. alsinlar, izmire hizmet gotursunler belki muhalefet biraz sapkayi onune koyar da dusunur.
  • sakın bu oyunlarda gelmeyin dediğimdir.. akp-b partilerine oy vermeyin. anayasa çiğneniyor ve muhalif aday pişkince sırıtarak ''miclis bışkınımızın kindi tıktirleri'' diyor. bunlara sakın oy vermeyin ey muhalif tayfa. onurunuzla gitmeyin o lanetli sandığa, bu berbat tiyatronun figüranı olmayın.
    sokağınızdaki çöpü akp kaldırmış, chp kaldırmış ne farkı var yahu?
  • izmir zaten kendini vermez de istanbul ve ankara yı vermemek için yine hayır cephesinde birleştiğimiz gibi sandıklara gitmeli ve oylarımızı vermel, takibini yapmalıyız.
    ha hile hurda olur mu desiniz bir umuttur yaşamak diyor olmamasını umut ediyorum.

çok mu çok pollannayım
  • antalya'yi atlamayin derim. oldukça kritik bir süreç var antalya'da.
  • katilmadigim oneri.

ıki tane sulu gozlu aglak dincinin pesinden giden halk icin bu seviye hala daha cok fazla. senin neyine laiklik senin neyine cumhuriyet?

monserler adami bi kere kurtarir. bu dakkadan sonra sonuna kadar mokoko
  • istanbul ve izmir'de durumun kesin ve sabit olduğunu düşünüyorum.tek değişme ihtimali ankara..sadece bir şehirin belediye değişimi değil bir kaybediş hikayesinin başlangıcı olabileceği için çok önemli buluyorum.

olduğu kadar dediğim öneri.