şükela:  tümü | bugün
621 entry daha
  • bayram yolculuğunda gebze - balıkesir batı arasını kullandım. bursa batı girişinden itibaren olan yol uzun süredir bitmesi fakat köprü viyadükleri beklediği için hayvanlar yolun boş olduğuna koşullanmışlar, bu sebeple yolculuk bittiğinde soran arkadaşlara sadece bu olayı anlattım. yolun güzelliği, çirkinliği, pahalılığı arka plana gitti. 100 metre arayla önce yavrusu, sonra kendisi yolun orta şeritlerinde can vermiş bir şekilde yatıyordu. 4-5 tane bu şekilde saydım, bir de kaldırılmış ama kan lekeleri duran bölgeler vardı.

otoyol a.ş. ekiplerine ayrıca bilgi verdim hem sürücü hem doğanın asıl sahiplerinin can güvenlikleri için bu olayı aktarıyorum size dedim ve ilgileneceklerini söylediler.

olan oldu ve bu yol yapıldı, bir fikir bir öneri bulmak lazım herkesin güvenliği için.
  • otoyol güzelde yakıt düşmanı kardeşim.
    zaten yakıt alın depoyu fulleyin yolda kalmayın sonra diye uyarı yazıları yazmış adamlar.
    bursadan bayramın 1. günü çıktığım yolculukta 180-200 km/h ortalama hız ile 2 saatte izmir kemalpaşa gişelerdeydik.
    bu kadar kısaltacağını düşünmemiştim yolu ama kısaltıyor. 120 - 130 km/h ile de 2.5 saat sürüyor bursa izmir arası. hiç tesis olmadığından millet açık olan tek opeti yapmalamıştı. tesisler açılınca bayramda seyranda iş yapar.
  • sayın istanbullular girmeyin yolumuza basın parayı gidin paralı yoldan, biraz rahatlasın buralar.
    lokasyon: balıkesir-manisa
  • bursa batı balikesir batı arasını kullandığım yol. süre olarak inanılmaz tasarruf sağlıyor bu bir gerçek. fiyatı ise gereğinden bir hayli fazla fakat alternatif yolda olan trafiği ve kamyon sollamak eziyetini düşününce yine de tercih ediliyor. arefe olması sebebiyle olsa gerek bayağı yoğundu. yolun tek sıkıntısı ise araba kullanmayı bilmeyen insanlar. sollama şeridini isgal eden insanlar yüzünden kaza olasılığı bir hayli artıyor. birkac kez arkasında kuyruk oluşturan sürücüye denk geldim ve yol vermemekte ısrarcı oluyorlar ve sabırsız insanlar bu sebepten dolayı sağdan geçince riskli durumlar olusmakta.
24 entry daha