• fahrettin altay meydanı'ndaki üçkuyular pazar yeri, otobüs durakları ve maliye binasını kapsayan alana yapılacak olan yeni avm. bu kadar büyük bir projeyi zaten belli saatlerde karman çorman ilerleyen meydan trafiği kaldırır mı, yeni düzenleme mi yapılır, metroya yakın (5 dakika yürüme mesafesi) otobüs durakları nereye gider bunlar bir takım sorular tabi.

http://www.egepostasi.com/…-tezgah-kapatiyor/123479
  • izmir'i de istanbul'a çevirmeden rahat etmeyecek insanoğlunun yeni projesidir.
  • izmir de istinye diye bir semt oluşacak mı dedirten bir projedir.
  • bir sürü tek düze, sığ modern çağ insanının içerisinde it gibi dolaşıp; en nihayetinde saçma yemek mekanlarında yemek yiyerek sosyal aktivitesini tamamlayacağı kapitalizm tapınağı.
    hayır bakıyorum doğru düzgün alışveriş yapan da yok. (izmir için konuşuyorum) herkes 15 tl lik menülerden yiyip dönüyor.
    yakınlardaki ev fiyatları da fırlar artık. malum evi avm ye yakın olanlar avm den bedavaya beslenebiliyor.
  • orjinali sarıyer'in istinye mahallesinde yapılmış olan avm'nin neden aynı isimle izmir'e inşa edildiğini merak ettirmiştir.
  • izmir için çok üzüldüm.
  • yapılsın dediğimdir. evime yürüme mesafesinde sinema, bol çeşit restoran falan ne güzel işte ne lan.
  • izmirlinin parasını cebinden çıkartacak proje. itiraz eden çok olsa da sevecekler ve tutacak.
  • tabi ki tutacak. lüks mağazalar , restorantlar, cafeler. ferah, şık, lüks. kim sevmez boşa bok atmayın.
  • ızmir'de istinye olmadığı için adının üçkuyular park olmasi daha mantiklidir.

ayrıca burasi izmir. burada h&m tutar mesela. çünkü ucuzdur. ama saçma pahali markalar tutmaz. banana republic kapandı burada.

agora ve kipa o tarafın avm ihtiyacını karşılıyor ve açılan diğer avm ler sinek avliyor. yani buralarin adetini huyunu suyunu bilen birilerinden akıl alsalar iyi ederler. mesela yazları bomboş oluyor izmir. aşırı pahali markalar tutmuyor gibi.
hesabın var mı? giriş yap